Göz Altı Morluklarından bitkisel yöntemle kurtulun

Göz Altı Morluklarından bitkisel yöntemle kurtulun


 Göz Altı Morluklarından bitkisel yöntemle kurtulun

Aşırı yorgunluk ve uykusuzluk göz altında morluklara neden olmaktadır. Bu durum hiçbir kadın tarafından estetik açıdan istenmemektedir. Bazı kadınlarda uzun süre devam eden bu durumdan kurtulmak için sizlere bazı tavsiyelerde bulunacağız.


İlk olarak papatya çayının göz morluklarına iyi geldiğini söyleyelim. 1 Litre kaynamakta olan suyun içerisine 23-30 adet kurutulmuş papatyayı koyun ve 15-20 dakika boyunca demleyin. Süzdükten sonra papatya çayını ılıtın ve göz çevresindeki mor olan bölgeleri bu çay ile yıkayın.


 Göz Altı Morluklarından bitkisel yöntemle kurtulun

Göz altı morluklarından kurtulmak için bir diğer yöntemimiz ise patates yöntemi. Orta boy 1 adet patatesi hamur kıvamına getirin daha sonra ise gözün içerisine değdirmeden göz çevresindeki mor alanlara hamur kıvamındaki patatesi koyun. Yaklaşık yarım saat bekleyin ve bölgeyi yıkayın. Daha önce bahsettiğimiz papatya çayı ile bölgeyi yıkarsanız daha faydalı olacaktır.


Bu yöntem ile uykusuzluk ve yorgunluktan dolayı meydana gelen göz altı morluklarından kurtulabilirsiniz. Değişik hastalıkların neden olduğu göz altı morluklarından kurtulmak için doktora başvurmanızda fayda vardır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Anket

  • Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
 • Copyright 2021 ilksoru.com. ilk soru - sitemap - html sitemap

  Güzel Sözler instagram sözleri şiirler kısa şiirler ŞİİR MAKYAJ Makyaj nasıl yapıır. Oversize T-shirt Resimler Cemal Süreya instagram biyografi sözleri

  Buraya kadar geldiysek kaybedecek birşey kalmamıştır..

  Yavaslata bilirsiniz ama asla engelleyemezsiniz hedefe mutlaka varilir !.

  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x