Hindistancevizi yağı peelingi

Güzellik & Bakım
 Hindistancevizi yağı peelingi yuz-maskesi-2

Hindistancevizi yağı peelingi için lazım olan Malzemeler
¼ bardak Hindistanceviziyağı

½ bardak esmer şeker

1 limon ya da birkaç damla organik limon yağı

Hindistancevizi yağı peelingi Hazırlanışı
Tüm malzemeyi bir kabın içerisinde hepsini karıştırıyoruz, eğer peelinginizin kıvamı biraz daha sulu olsun isterseniz limon suyunu ona göre ayarlayabilirsiniz.
Hindistancevizi yağı peelingi Uygulanışı
Peelingi vücudumuzda dairesel hareketler çizerek ve hafif baskı yaparak uyguluyoruz, unutmayalım her türlü masaj hareketi el ve ayaklarımızdan kalbe doğru olmalıdır.

Kendimize bakım yaparken kullandığımız malzemelerin doğal olması çok önemli, çünkü cildimize uyguladığımız her şey edilir ve systemic dolaşıma katılır. Eğer içinde toksik materyaller varsa depolanıp, organ fonksiyonlarını bozarak yaşlanmamızı da hızlandırmış olur. Bu anti-aging bakımı hem cildimizi yeniler hem de üzerimizde harika bir koku bırakır.

neden Hindistancevizi yağı peelingi ?
Hepimiz pürüzsüz ve ışıl ışıl bir cilde sahip olmak isteriz. Doğru cilt bakımı ile bu imkansız değil. Ölü hücrelerden arınmaya, vücudun nem dengesini korumaya ve derinin yenilenmesine yardımcı olan peelingler ile sağlıklı cilt bakımı mümküni.

Evde kolayca hazırlayabileceğiniz doğal peelingler ile cilt bakımınızı ideal şekilde yapabilirsiniz.
En iyi vücut peelinglerinden birisi de evde kolayca hazırlayabileceğiniz Hindistancevizi yağı peelingidir. Peelingi hazırlarken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, Hindistancevizi yağının Soğukpress (raw cold pressed) ve organik olmasıdır. Evde hazırlayabileceğiniz bu peeling size hem kolaylık sağlayacak hemde oldukça ucuza gelecek. Hindistanceviziyağı peelingini, haftalık ya da aylık bakım rutininize ekleyebilirsiniz.

Birbirinden farklı Kısa ve Güzel Sözler için ilk tercihiniz ilksoru.com olsun. Daha fazlası için bize güzel sözler göndermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.