İşte Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler.

İşte Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler.


 İşte Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler.

” Gelinlkik seçerken mutlaka düğün temanıza ve fotoğraf çekimlerinizle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. fizik uyumunuz ve karakteriniz ile bütünleşen bir gelinlik seçmelisiniz yanlış bir gelinlik ilerde ben bunumu giymişim veya bu düğün salonunda ben nasıl bu gelinlikle durmuşum gibi konularla o güzel gününüzü gölgeleye bilirsiniz. peki gelinlik seçimlşerimizi neye göre yapmalıyız. “

 İşte Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler.

Gelinlik Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken detaylar, gelin adayının mesleği, fiziği, duruşu ve düğünün temasıdır. Gelinlik tasarlarken bu detayların mutlaka göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Yani gelinlik, kişiliğinizle ve tarzınızla bütünleşmeli, üzerinizde aykırı bir görünüme neden olmamalı.
Bir de düğün günü başörtünüzün nasıl olacağı sorusu kafanızı meşgul ediyor olabilir. Gelinlikte dantel kullanılmışsa başörtüsünde yer alan her tür detay karmaşıklığa neden oluyor. Bu nedenle tesettürlü gelinlerin başı mutlaka sade olmalı. İzgi, klasik anlayışın dışına çıkarak şapka ve kep tarzını tavsiye ediyor. Geriye bir tek fiyat kalıyor.

Gelinlik seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalar

 İşte Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler.

Denemelere başlamakta geç kalmayınGelinlik size hangi gün lazımsa o tarihten en az 6 ay önce gelinlik modellerine bakıp provalara başlamış olmalısınız. Aksi takdirde seçim için çok fazla vaktiniz olmayacak, acele edeceksiniz ve sonuç içinize sinmeyecektir.

 İşte Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler.

Panik yapmayın, sakin olun, düşünün

Gelinlik seçiminde asla acele etmeyin, panik yapıp yanlış karar vermeyin. Sakin olun, beğendiğiniz tüm modelleri deneyin, prova yapın, karar verirken iyice düşünün. Hiçbir modelde aklınız kalmasın. Gerekirse kendi beğendiğiniz modeli birkaç değişiklik yaparak diktirin.

 İşte Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler.

Seçimlerinize göz gezdirin, tarzınızı yansıtın

Çok fazla gelinlik modeli deneyip tarzınızın dışına çıkmayın. Gelinlik de olsa, sadece o güne özel de olsa sizin tarzınızı yansıtmalı ve görenlerin gözlerini kamaştırmalı. O günün yıldızı sadece siz olmalısınız.

 İşte Gelinlik Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler.

Gelinlik Seçecek Adaylara Tavsiyeler

⦁ Gelinlik diktirilmeden önce mutlaka ön beğeni oluşturulmalı. İnternet sitelerindeki, dergilerdeki, modaevlerindeki gelinlikler incelenmelidir.
⦁ Gelin adayları gittikleri yerlerde tesettürlü gelinlik bulamasalar bile, açık gelinliklerin fiziklerine, boylarına, duruşlarına, kişiliklerine yakışıp yakışmadığını kontrol etmeli. Böylelikle bedenini tanıyan gelinlerin zihinlerinde, aşağı yukarı ne istedikleri belirir. Sonrasında fiziğe ve beğeniye uygun modeller tasarlanır.
⦁ Beğenilen her şey dikilebilir. Gelin adayları yeterki doğru adresi bulabilsinler. Bunu anlamak için dikimevlerindeki gelinliklerin dikişleri, kumaş kaliteleri kontrol edilebilir. Gelinliklerde omuzların ve göğüs yüksekliğinin tam oturması en önemli ayrıntılar.
⦁ Her gelin adayının kendi ölçülerine özel dikim yaptırması en sağlıklı sonucu vermektedir. Hazır straplez gelinlikleri kapattırmak yerine beğenilen modelin ölçüye uygun dikilerek tesettüre uyarlanması daha yerinde olur.
⦁ Duvakta önemli olan ise gelinliği kapatmayan, ortaya çıkaran seçimlerin yapılması. Gelin Aksesuarlarıda gelinliğe uygun tercih edilmelidir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Anket

  • Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
 • Copyright 2021 ilksoru.com. ilk soru - sitemap - html sitemap

  Güzel Sözler instagram sözleri şiirler kısa şiirler ŞİİR MAKYAJ Makyaj nasıl yapıır. Oversize T-shirt Resimler Cemal Süreya instagram biyografi sözleri

  Buraya kadar geldiysek kaybedecek birşey kalmamıştır..

  Yavaslata bilirsiniz ama asla engelleyemezsiniz hedefe mutlaka varilir !.

  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x