Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ? Merak edilenler.

Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ? Merak edilenler.

Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ? , Youtube’de para kazanmanın yolları. , Youtube’de Nasıl Para Kazana bilirim ?


Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ? Bir çok insanın googlede yada Youtubede en çok arattığı kelimelerden birisi olan Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ? aslında kolay para nasıl kazanırım mantığına bağlı bir kelimedir ama genede merak edenler için birşeyler anlatmaya çalışacağım.

 Youtube'de Nasıl Para Kazanırım ? Merak edilenler.
Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ? Merak edilenler

Neden “Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ?” Başlığı açılır ?

 • Youtube’ bir çok fenomen artık bu başlık altında videolar yayımlar oldu ve bu videolar altında kazandıkları paraları gösterir oldu.
 • peki şunu hiç düşündünüz mü ? bu videolar gerçekten siz para kazanın diye mi ?
 • durun sorunuza ben cevap vereyim.
Aslında Hedef Sizin Sırtınızdan Youtube’den para kazanmak

Kötü haberi aldınız arkadaşlar siz youtube de bir video açtığınız da ve o videoyu sonuna kadar izlediğinizde karşı taraf para kazanıyor ve amaçları kesinlikle siz bir şeyler öğrenin değil. aslında size bahsettikleri her şey hep aynıdır peki bunları maddeler altında sıralayabilir miyiz ?

Youtube Fenomen Olma kuralları Nelerdir ?

 • Videolar özgün olmalı
 • Video başlıkları özgün olmalı
 • Video kapakları özgün olmalı
 • Video içeriği eğlendirmeli

Bu masalları bir çok kez dinlediniz biliyorum aslında hepsi bir tür hikayenin ve de yalanın bir parçası bu videolarda asıl amaç sizlerin dikkatini çekmek ve videoyu sonuna kadar izlemek madem video özgün başlık özgün olacak neden hepsi birbirinin aynısı siz onları saatlerce izledik ce onlar para kazanıyor ve izlenim oranları artıyor.

 Youtube'de Nasıl Para Kazanırım ? Merak edilenler.

Peki Ben Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ?

Mantık basit sizde onlar gibi olacaksınız hiç tanımadığınız insanlar Youtube de Nasıl Para Kazanırım ? diye youtube de videolar paylaşıyor. ve bu kelimeleri ele alıyor yani özür dileyerek dile getiriyorum balık avına çıkıyor. av olmayın onların almaya çalıştığına ortak olun bu nasıl fikir bence buradan sonrası daha çok dikkatinizi çekecek.

Oyun Kuruyoruz Ve Youtubede Bizde Varız Diyiyoruz.

Peki bu mantığa nasıl ortak olacağız neler yapacağız yada sadece bu konuya mı ortak olacağız farklı konulara ortak olamayız mı ?

arkadaşlar hangi konuya ortak olacağınıza siz karar verirsiniz. ama mutlaka sonunda ortak olursunuz. Öncelikle çok sayılı bir sayfa olmanıza gerek yok . insanlar bir merak duygusu ile o videoları izliyor tıpkı sizin bu sayfayı okumanız gibi. şimdi söylediklerimin mantıklı olması için size şöyle birşey söyleyeceğim aslında bu izlediğiniz Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ? makaleside sadece oltadır. ama biz para kazanmak için yapmıyoruz size birşeyleri anlatmak için yapıyoruz

Artık Kuralları Sıralıyalım.

 • Bie Hedef Kelime Bulacağız ve O kelime ye Ekler getirerek dikkat çekmeye çalışacağız.
 • Ünlü Fenomen isimlerinin Nasıl para kazandığından bahsedeceğiz.
 • Dünyanın varoluş sırrını anlatır gibi başkalarının bu dünyada nasıl var olduğunu anlatacağız.
 • İnsanların peşinden koştuklarının bizim elimizde var olduğu hissini vereceğiz.

Aslında iyi bir Youtube Kullanıcısı iseniz. mutlaka sizinde dikkatinizi çekmiştir. Bir youtube yayıncısı iyi bir video paylaşınca digerleri hemen bir değerlendirme videosu atar bu pastadan pay çalmaktır.

Örnek : olarak Reymen Laila şarkısı bir patlama yaptı diğer youtuberler veya ünlü olmak isteyenler direk Reymen klibin de ne yaptı gibi klip değerlendirmeleri yaptı ve pastadan pay aldı.

1- Hedef Kelime Bulacağız

insanların Gündeminde ne olduğunu mutlaka bilmeniz gerekiyor . insanlar youtubede neler arıyor. Neyler daha hit neyler daha çok izleniyor. bunu gerek youtube hitlerinden gerekse ek programlar sayesinde bulabilirsiniz ve bu kelimeleri içeren başlıklar atacağız. Bir hedefimiz olmalı ve bu insanların en çok aradığı keliemler olmalı .

2 – Ünlü Fenomen isimlerinin Nasıl para kazandığından bahsedeceğiz.

Ünlü fenomenlerin bir nevi biyografisini yapacağız ama başlıkta onların nasıl bu kadar ünlü olduğunu arkasında nasıl bir güç olduğunu ve nasıl bu kadar para kazandığını anlatan aslında izleyicinin merakını uyandıracak kelimelerle başlık atacağız bu videomuzu popiler kılacak.

3 – Dünyanın varoluş sırrını anlatır gibi başkalarının bu dünyada nasıl var olduğunu anlatacağız

Eğer sizde para avcıları gibi ” Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ? ” videoları yapacak ve avcı olacaksanız mutlaka anlattıklarınızı çok önemsemeli ve videoda çok net ve çok öz güvenli olmalısınız mekan ve kamera ses kaydı çok önemli videoyu izleyen kişi senin çok güçlü olduğuna ve bu konuda bilgili olduğuna inanmalı. inanırsa sonuna kadar izler ve istediğini almaya başlarsın youtubede asıl amaç izleyici seni ne kadar süre izliyor bunu unutmayın videonuz ne kıssa nede çok uzun olsun.

4 – İnsanların peşinden koştuklarının bizim elimizde var olduğu hissini vereceğiz.

İnsanlar her zaman bilgiye açtır ve bu bilgi her zaman para kazanmak içindir. bizde onlara istediklerini verir gibi yapacağız ama asla vermeyeceğiz bu işin kuralı budur inanmıyorsanız Youtube ye girin ve aratın : Youtube de Nasıl Para Kazanırım ? izlediğiniz her videoda aynı kelimeleri duyacaksınız ve komik birşey daha göreceksiniz bu tarz video yapanlar hep aynı masalları anlatıyor. ve ilk videolarında hiç para kazandıklarına dair veriler yoktur sizin sırtınızdan kazandıkları paraları bir süre sonra size göstermeye başlarlar ne var ki insanlar bunu anlamıyor. ..

Etiketler :

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ? Merak edilenler.

Youtube’de Nasıl Para Kazanırım ? , Youtube’de para kazanmanın yolları. , Youtube’de Nasıl Para Kazana bilirim ?

 • Anket

  • Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
 • Copyright 2021 ilksoru.com. ilk soru - sitemap - html sitemap

  Güzel Sözler instagram sözleri şiirler kısa şiirler ŞİİR MAKYAJ Makyaj nasıl yapıır. Oversize T-shirt Resimler Cemal Süreya instagram biyografi sözleri

  Buraya kadar geldiysek kaybedecek birşey kalmamıştır..

  Yavaslata bilirsiniz ama asla engelleyemezsiniz hedefe mutlaka varilir !.

  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x