YENİ YIL MESAJLARI


0
5 shares

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA

YENİ YIL MESAJLARI – Tüm kötülükleri geride bıraktıgımız şu kasım ayında sizlerde yeni yıla girerken binlerce güzelligin peşinizden gelmesini ve kötülüklerin ardınızda kalmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. 2024 yılında sevdiklerinize binlerce farklı kısa etkileyici yeni yıl mesajları ile onlara mutlu huzurlu bir yeni yıl mesajı göndererek onların mutlu ve huzurlu olmasını saglaya bilirsiniz.

YENİ YIL MESAJLARI Kısa ve etkileyici yeni yıl mesajlarını sevdiklerinize whatsapp ve sosyal medya üzerinden göndere bilirsiniz. bu gün sizlerle beraber bir birinden güzel ve etkileyici manalı farklı yeni yıl mesajları hazırladık sizlerinde bunları begeneceginize eminiz. hadi şimdi sizlerle beraber resimli yeni yıl mesajlarına bir göz atalım.

 YENİ YIL MESAJLARI kurumsal-yeniyil-kutlama-mesajlari

YENİ YIL MESAJLARI

Ne zaman gözlerine baksam, tüm geleceğimi görebiliyorum. İşte bu yüzden yeni yıla girmek için benim için çok daha anlamlı! Mutlu geleceğimize bir adım daha yaklaştığımız huzurlu yıllar sevgilim!

Hayatının aşkıyla birlikteyken zaman uçup gidiyor. Birlikte geleceği ve sonsuzluğu kutlamanın ilk bahanesi de yılbaşı! Yeni yılın kutlu olsun aşkım!

Bu yıl yaptığım en iyi şey sana aşık olmaktı. Önümüzdeki yıllarda birlikte daha fazla anı biriktirmenin şerefine! YENİ YIL MESAJLARI

Yeni yıl ne getirirse getirsin, hedeflerimize birlikte ulaşacağımızı biliyorum. En büyük destekçim ve hayatımın aşkı, yeni yılımız kutlu olsun!

İşte yeni bir yıl geldi; neşeyle, macerayla, mutlulukla dolu yenir bir yıl bizim olsun!

Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar… Bu harika yılın bize neler getireceğini sabırsızlıkla bekliyorum! İyi seneler sevgilim. ❤️

Resimli yeni yıl mesajları

 YENİ YIL MESAJLARI 2024-YENIYIL-MESAJLARIs

YENİ YIL MESAJLARI Bir birinden güzel ve farklı yeni yıl resimli mesajlarını sevdiklerinize göndermeye hazırmısınız. eskiden insanlar bir birilerine kartpostal gönderirdi sizlerde binlerce kart postal modellerinden birini seçerek sevdiklerinize göndermek istermiydiniz. belkide bunun cevabı evetdi ancak onlar artık çok geride kaldı şimdilerde kartpostal yerine sevdiklerinize daha hızlı ulaşabilecek bir birinden güzel resimli mesajlar gönderebilirsiniz hemde istediginizi yazabileceginiz bir resimli mesaj hatta bunları sesli olarak direk sevdiklerinize whatsapp üzerinden okuyabilirsiniz. YENİ YIL MESAJLARI için takipte kalıon.

Yarın, 365 sayfalık kitabın ilk sayfasını yazmaya başlayabilirsin. Hadi, bu sene kalıpları yıkalım, yeni yılda yepyeni hayallere dalalım!

Yeni bir yıl, hayatında açacağın yeni bir sayfa… Bu sefer eşsiz bir hikaye yazıp yeni yılı doya doya yaşa!

Ho ho hoooo! İşte yeni bir yıl geldi; eski yılı uğurlayıp yenisine kucak açarken çooook mutlu olmanı diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun, iyi ki varsın!

Yeni yılın ilk günü umarım en mutlu günün olur. Çünkü önümüzdeki 364 gün boyunca varlığınızı tamamen göz ardı etmeyi düşünüyorum. İyi yıllar!

Tebrikler! Mutluluk bankası Eğlence Şubesi’nden 2024 no’lu hesabınıza 365 gün sınırsız eğlence tanımlanmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle… Sms almamak için bu mesaja “Mutlu Yıllar” yazarak cevap verebilirsiniz

Yeni yılın ilk kuralı geçtiğimiz yıldan asla bahsetmemek olsun. Hayatın bize verdiği bu yeni şansı kahkahalarla karşılayalım! İyi seneler! YENİ YIL MESAJLARI

Sabah sporu olarak yataktan kalktığın, aynı hatayı ikinciye yapmam diyip beşinci kez yaptığın, bu sefer kesin diyerek aldığın kararları ikinci günde bıraktığın bir yıl daha geride kaldı. sırada yeni var. İyi yıllar!

Dakikalar sonra 365 sayfalık bir günlüğün ilk boş sayfası açılıyor. Güzel bir şey yaz hadi. Mesela benim adımı!

Yeni yılın kutlu olsun canım! Bu yılın senin için neler getireceğini görmeyi heyecanla bekliyorum!

Sizin gibi bir patronla birlikte yeni yılın harika geçeceğine eminiz. En iyi patron, bizim patron! Yeni yılınız kutlu olsun.

Geçtiğimiz bir yıl boyunca bana harika şekilde ilham olduğun için teşekkür ederim. İyi ki varsın, yeni yılın kutlu olsun!

Resimli kısa yeni yıl mesajları

 YENİ YIL MESAJLARI 2024-yeniyil-guzel-sozler

Yeni yıl hedefim: Seninle çok daha fazla zaman geçirmek! Seni seviyorum biriciim, yeni yılın kutlu olsun.❤️

Bir yılın daha bittiğine inanamıyorum… Seninle birlikteyken zaman su gibi akıp geçiyor… Mutlu senelerimiz olsun!

Koskoca bir yılı daha mutlu, kahkaha dolu, harika geçirmemi sağladın. Yeni yılın bize aynılarını kat kat getirmesini diliyorum. İyi ki varsın sevgilim, yeni yılın kutlu olsun!

Yeni yılın sana ve ailene eşsiz güzellikler getirmesini dliyorum. Yeni yılınız kutlu olsun!

Umarım yeni yıl sana ve ailene eşsiz güzellikler getirir. İyi seneleeer!

Şu an sana sarılamasam da bu notla sıcacık ellerinden tuttuğumu hayal ediyorum. Yeni yılda daha güzel anılar biriktirmek için beraber olacağız! Seni seviyorum, mutlu seneler! YENİ YIL MESAJLARI

Bu yılki tüm başarı ve başarısızlıklarınla, savaşçı ruhun ve azminle gurur duyuyorum. Bir sonraki yılı ve mucizelerini birlikte görmek için sabırsızlanıyorum. Mutlu seneler sevgilim!

Bu yıl ve her yıl, gelecek için tek hayalim, kahkahalarının sonsuza kadar yankılanması! Mutlu yıllar tatlım!

Bu dünyada sana olan sevgimi zayıflatacak hiçbir şey yok. Zamanın sonuna kadar seninim. Bize sevgi dolu bir yıl diliyorum! YENİ YIL MESAJLARI

 YENİ YIL MESAJLARI noel-mesajlari

En sevilen yeni yıl mesajları

Bir çok kişinin aradığı ve bir birinden güzel etkileyici kısa mesajlar ile sevdiklerinizi mutlu etmeye hazırmısınız. unuttugunuz ve hatırlamak istemediginiz tüm anılarınız artık 2023 yılı ile geride kalıyor sizleri mutlu huzurlu saglıklı bir ömürle beraber yeni huzurlu bir yıl bekliyor 2024 ten beklentilerimiz oldukca fazla ve güzel bir yıl dileklerimiz var evet var ve bunları sevdiklerimizle doya doya paylaşmak istiyoruz ama nasıl diye düşünüyoruz işte size cevap kısa yeni yıl mesajları – YENİ YIL MESAJLARI

Tanıdığım eeen tatlı insanın yeni yılı kutlu olsuuuun! Hayatımda olduğun için teşekkür ederim.❤️

Kaç yılın gelip geçtiği önemli değil; ben her zaman seninle olan güzel günlerimizi hatırlıyor olacağım. Seni seviyorum bebeğim. İyi seneler!

Bu yılki yeni yıl hedeflerim arasında seni geçen sene sevdiğimden daha fazla sevmek, bu yılı senin için unutulmaz kılmak da var! İyi seneler aşkım! ❤️

Hayat kısa… Hayal kur ve yeni yılda tüm bunlar gerçekleşsin!

Hayat, maceralarla dolu bir yolculuk gibi. Yeni yıl da sana, maceralarla dolu ve unutamayacağın günler getirsin canım arkadaşım. Yeni yılın kutlu olsun! YENİ YIL MESAJLARI

Her yeni yılda hayatta daha büyük zorluklar ve engeller gelir. Karşılaşabileceğin tüm engellerin üstesinden gelmen için cesaret, umut ve inanç diliyorum.Bu yeni yılda da hayatının her anında sana destek olacağıma, sana kendini asla yalnız hissettirmeyeceğime söz veriyorum. Nice senelere sevgilim!

Yeni yılda “Olmaz…” dediğin tüm hayallerinin birer birer gerçekleştiğini görecek ve yeni yılı ilk gününden itibaren çok seveceksin. Sadece inan ve en güzel hayalini düşle… Yeni yılın kutlu olsun!

Bembeyaz karların tüm kötülükleri silmesi ve iyiliklere yer açmasıdır yeni yıl. Adımlarının izini görebileceğin güçlü ve mutlu bir yıl olsun!

Gökyüzünde binlerce dilek damlası ve şemsiyesiz kalan sen… Yeni yıl tam da dilediğin gibi, ansızın başlayan bir yağmur gibi sana güzellikleri getirsin. Mutlu yıllar!

365 gün; yeni dostluklar, yeni aşklar, yeni yolculuklar, yeni lezzetler, yeni kitaplar, yeni filmler, yeni şarkılar demektir. 365 gün sonunda yepyeni bir sen için şimdiden iyi yıllar! YENİ YIL MESAJLARI

Bilge bir insanın da söylediği gibi: Yalnızca bir hayatın var ama eğer bunu doğru yaşarsan bir tanesi de yeter! Yeni yıl; gönlünden geçen her şeyi yaptığın, sağlıklı ve huzurlu olduğun harika bir yıl olsun!

İyi seneleeer! Umarım bu sene bize, birlikte çoook daha uzun vakit geçireceğimiz günler getirir! Love youuuu!

Geçmişten bir şeyler öğrendiğin, bugünü yaşadığın ve yarın için umutlu olduğun bir yıl diliyorum.

Herkese iyi seneleeeer! Yeni yılda hepimizin tüüüm dilekleri kabul olsun!

Seni bugün, dünden sevdiğimden daha çok seviyorum. Ve yarın, bugünden daha çok seveceğim. İyi ki varsın, yeni yılın kutlu olsun! ❤️ YENİ YIL MESAJLARI

Dünyanın en iyi annesinin yeni yılı kutlu olsun! Umarım bu yıl gönlünden geçen gibi bir yıl olur annecim. Seni çok seviyorum. ❤️

 YENİ YIL MESAJLARI yeniyil-mesajlari

YENİ YIL MESAJLARI

bir birinden farklı YENİ YIL MESAJLARI için sizlerde ilksoru.com adresini takipte kalın burada sizler için derledigimiz bir birinden güzel ve etkileyici kısa yeni yıl mesajları ile sevdiklerinize mutluluk verici sözleri onlarla paylaşa bilirsiniz bu gün sizlerle beraber bir birinden etkileyici mesajları bir araya getirdik sizlerde hazırmısınız. cevap evetse işte sizler için buradayız.

Yeni bir yıl, 365 yeni fırsat demek. Bu yıl, en iyisini kullandığından emin ol! İyi seneleeer. 🙂

Umarım bu yıl, hayatındaki en güzel yıl olur. Tüm dileklerinin gerçek olacağı bir yıl dilerim!

Bu yıl da pes etmeden hayallerinin peşinden koşman dileğimle. (En azından spor olur.)

Yeni yılda paha biçilmez mutluluklar ve oldukça yüksek paha biçilebilecek hediyeler senin olsun! İyi seneler! YENİ YIL MESAJLARI

Yeni yıla girmeden önce bir fragman görebilme şansımız var mı? Hayır öncekilerden çok memnun kalmadım da.

Pozitif olmanın negatif sayldığı bir seneyi daha geride bıraktık. Umarım yeni yılda kelimeler gerçek anlamlarına, biz de birbirimize kavuşuruz. İyi seneler.

Büyük ikramiyenin açıklanmasına dakikalar kaldı. Yani yarından sonra bana ulaşıp ulaşamayacağını öğreneceğiz. Eğer görüşemezsek kendine iyi bak. Seni tanımak güzeldi 🙂

Geçen sene bu gece aldığımız kararların hiçbirini yerine getirmemiş olmanın verdiği iç huzurumuzun onuruna bu yılbaşını kutlayalım. İyi seneler arkadaşlar, iyi seneler.

Yeni yılda ne olursa olsun; istediğin zaman, istediğin yerde olacağım. Seni seviyorum. Yeni yılımız kutlu olsun!

Bu yıl milyoner olmanı, yemekleri senin ısmarlamanı, bana biiiir sürü hediyeler almanı diliyorum. Şaka şaka, sen mutlu ol yeter. 🙂 İyi seneler canım benim.

Sana yeni yılda en iyisini diliyorum çünkü sen her zaman en iyisine layıksın! İyi seneler bebeğim!

Birlikte geçirdiğimiz her dakikada, senin hayatımda ne kadar değerli olduğunu tekrar tekrar fark ettim. İyi ki varsın. Seninle birlikte geçireceğimiz yılları heyecanla bekliyorum. Yeni yılın kutlu olsun!

Bir yıl daha bitti ve sana hala deliler gibi aşığım! İyi seneler aşkım! ❤️

Biricik güzel kardeşim, sana yeni yıl dileklerimi ve dolu dolu sevgimi gönderiyorum. Yeni yılın seni parlatmasına izin ver. Love you! ❤️

Senin için harika bir yeni yıl olmasını diliyorum! Yüzünden gülücükler eksik olmasın!

Her yıl, unutulmaz anılar getirir; bu yılın da senin için eğlence dolu ve eşsiz anılarla dolmasını diliyorum. Seni çoook seviyorum, iyi seneler!

Her yeni yılın güzelliği bir başka… Bu yeni yıl sizin için de eşsiz güzelliklerle dolu, sağlıklı, huzurlu ve mutlu olsun. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yeni bir yıla girerken tüm hayallerin gerçek, tüm mutlulukların sonsuz olsun! İyi seneler. ❤️

Tebriiiikleeeer, yeni bir yıla daha girmeye hak kazandınız!

Sağlığa, huzura ve mutluluğa hasret kaldığımız son yıllarda; yeni yılın senden sağlığı, huzuru ve mutluluğu eksik etmemesini diliyorum. Yeni yılın kutlu olsun aşkım. ❤️

“Herkesin birbirine gülümsediği, yardımlaştığı, mutlulukların paylaşarak çoğaldığı unutulmayacak bir yıl olmasını diliyorum. Hayat bu umarım yeni yılda gönlünce olur. İyi yıllara.”

“Gökyüzünden neşenin ve huzurun yağdığı, hayallerin gerçek olduğu ve her zaman hedeflerinin ötesine ulaşabileceğin güzel bir yıl dilerim. Yeni yılda da neşen ve pozitif enerjin hiç kaybolmasın.”

“Sevdiklerinin hep yanında olduğu, hayatın hüzünlerinin uzak, güzelliklerinin sana yakın olacağı yepyeni bir yıl dilerim. Umarım ki 365 gün boyunca hayatından neşe eksik olmaz ve gözyaşların yalnızca mutluluk için akar. Güzel yıllara.”

“Hayatımda sen olduktan sonra her yıl bir öncekinden daha güzel oluyor. Yeni yılda da yanımda olman ve hiç ayrılmamak dileğiyle. Güzel ve nice mutlu senelere.”

“Eski yıla umutla sözcüklerle ve güzel bir gülümseme ile veda edip, harika ve mutlu bir yeni yıl geçirmenizi dilerim.”

Geçmişte yaptığın hataların hepsinden dersler çıkararak daha güzel hatalar yapacağın bir sene diliyorum.

Küçük şeylerle mutlu olacağımız bir sene diliyorum. Küçük bir yat, küçük bir malikane ve belki küçük bir spor araba olabilir.

Üzgünüm ama biri bunu yapmalıydı. Yan yana olmamanın verdiği güvenle bu görevi ben üstlenebilirim. SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ!

“Bir yol boyunca paylaştığımız tatlı, acı tüm anılar için çok teşekkür ederim. Umarım yeni yılda mutlulukların daha fazla olduğu acıların ise daha az olduğu anılar paylaşırız. Yeni yılın kutlu olsun. Her yılın bir öncekinden daha güzel olsun.”


  Like it? Share with your friends!

  0
  5 shares

  What's Your Reaction?

  love love
  10
  love
  hate hate
  3
  hate
  confused confused
  11
  confused
  fail fail
  8
  fail
  fun fun
  6
  fun
  geeky geeky
  5
  geeky
  lol lol
  1
  lol
  omg omg
  10
  omg
  win win
  16
  win

  0 Comments

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Choose A Format
  Personality quiz
  Series of questions that intends to reveal something about the personality
  Trivia quiz
  Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
  Poll
  Voting to make decisions or determine opinions
  Story
  Formatted Text with Embeds and Visuals
  List
  The Classic Internet Listicles
  Countdown
  The Classic Internet Countdowns
  Open List
  Submit your own item and vote up for the best submission
  Ranked List
  Upvote or downvote to decide the best list item
  Image
  Photo or GIF