BARDAKTA MISIR NE KADAR KAZANDIRIYOR ?

BARDAKTA MISIR NE KADAR KAZANDIRIYOR ?


 BARDAKTA MISIR NE KADAR KAZANDIRIYOR ?

Bardakta mısır işine girme pilanı yapan bir çok girişimci arkadaşımız var hepsinin kafasında aslında aynı soru peki BARDAKTA MISIR NE KADAR KAZANDIRIYOR ?

işte sizlerle beraber bu gün bardakta mısır işi ne kazandırır nelere ihiyacımız var bardakta mısır ekipmanları nelerdir ve en önemlisi bardakta mısır nasıl yapılır sorularına cevap arayacağız.

Sizde Bardak mısır işine girmeden önce mutlaka makalemizi okuyunuz.

BARDAK MISIR KAZANDIRIYORMU ? (işte asıl sorumuz bu )

Evet arkadaşlar bu gün bu sorunun cevabını zamanında bu işin içinde bulunmuş kazanç sağlamış birisi olarak çok rahat dile getirebilirim ki er ticaret gibi bu işte güzel kazançlar bırakıyor.

hatta konumunuz insanların gezmek için vakit öldürmek için hava almak için gittiği park , sahil , yürüyüş yolu ise bu kazanç biraz daha fazla tatmin edici olabiliyor.

 BARDAKTA MISIR NE KADAR KAZANDIRIYOR ?

bazen insanlardan bende o işe girdim ancak kazandırmadı diyenleri duyabilirsiniz.

bunun asıl sebebi yanlış bir konumda tezgah açması bu yiyecek insanların evden işe işten eve geldiği sürede yiyecegi yada toplumun günlük hayat için akış sağladığı konumlarda çok artık satmaya biliyor ( bunu genelleme olarak kabul etmeyin ) bu biraz daha karın doyurmak için değilde zevk almak ve vakit öldürmek için yenen bir yiyecek.

yani insanların eğlenmek için gittiği konumlarda güzel kazanclar elde etmenizi sağlaya bilir.

tabi ki çocukların her zaman fast food yiyecekler dikkatini çekmiştir.

o sebepten dolayı Bardakta mısır da her zaman çocukların çok olduğu yerde dikkat çekici olacaktır.

 BARDAKTA MISIR NE KADAR KAZANDIRIYOR ?

BARDAKTA MISIR İŞİNE GİRERKEN YAPILACAK HAZIRLIKLAR.

Öncelikle çalışma prensibimiz ne olacak onu belirlememiz gerekiyor.

Konumumuz çok iyi ise bir çok plasiyer / bardakta mısır toptancısı size Franchising teklifinde buluna bilir. o yüzden önceliğiniz bardakta mısır toptancıları ile görüşmeniz ve Franchising verip veremeyeceklerini öğrenmeniz olsun.

 BARDAKTA MISIR NE KADAR KAZANDIRIYOR ?

Bardakta mısır da Franchising sizin düşündüğünüz gibi kar marjlı çalışılmıyor. toptancı size bir stand bırakıyor ve siz sadece ondan ürün alıyorsunuz. bu durum aslında sizi 2500 tl lik bir masraftan kurtarmış oluyor.

ancak görüştüğünüz firmalar Franchising vermeyi kabul etmiyorsa internet üzerinden yada imalatcı firmalardan bardakta mısır toptancılığı yapan firmalardan stand temin edebilirsiniz. ben bu makaleyi yazdığım dönemde ortalama fiyatları sanıyorum ki 1500 / 2500 bandı arasında.

ancak temiz ikinci el standları letgo, sahibinden ve gittigidiyor gibi online satış sitelerinden daha ucuza bulabileceğinizi düşünmekteyim.

 BARDAKTA MISIR NE KADAR KAZANDIRIYOR ?

BARDAKTA MISIR NASIL YAPILIR ?

öncelikle satın aldığımız standı ve kazanı steril bir şekilde temizliğini yapmayı unutmayın. Bardakta mısır kazanımızı yarıya kadar su dolduruyoruz. ve üzerine süzgecimizi bırakıyoruz su süzgece kesinlikle temas etmeyecek.

Unutmayın bunlar pişirilmiş ve dondurulmuş ürünlerdir. bu yüzden sadece buharın sıcaklığı bardak mısırın çözülmesi ve ısınması için yeterli. Mısırımızı süzgecin yoğunluğa göre bir bölümüne doldurun ikinci bölüm işin yoğunluğuna göre kendinizi ayarlamanız içindir tek seferde iki bölümü doldurmayın uzun süre satılmayan mısır kararacaktır. ve tadını kaybedecektir.

mısırlarımız yeterli ısıya geldiğinde kepcemiz yardımı ile karıştırma kabımıza bir miktar 2 / 3 kepce mısır koyuyoruz içine kepcenin ucu ile aroma katacak kadar bizim tereyağ (müşteriye kokusu gider ve cezbeder ) ekliyoruz ve tuzumuzu döküp karıştırıyoruz. akabinde mısırımızı bardağımıza doldurup üzerine istenilen soslarıda döküp birde kaşık pecete ekleyerek müşterimize servis ediyoruz.

 BARDAKTA MISIR NE KADAR KAZANDIRIYOR ?

BOL KAZANCLAR.

Etiketler :

  • Anket

    • Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
  • Copyright 2021 ilksoru.com. ilk soru - sitemap

    Buraya kadar geldiysek kaybedecek birşey kalmamıştır..