Dişleriniz daha beyaz gözüksün.

Dişleriniz daha beyaz gözüksün.


“Sizde dişleriniz olduğundan daha beyaz gözüksün istemezmisiniz bunun bazı ufak hileleri var bunu bir çok ünlüde uyguluyor tabi onların makyöjleri bu konuda çok fazla tecrübeli olduğu için eksiklikleri çok daha profosyonel bir şekilde kapatıyor ama bizim günlük hayatta bu kadar profosyonel olmamızı gerektirecek bir bilgiye sahip olmamıza gerek yok sadece bizi mutlu edecek bir şekle gelsin insanların dikkatini çeksin yeter.”

 Dişleriniz daha beyaz gözüksün.

Mavi alt tonlu ruj sürün

Beyonce’nin makyaj sanatçısının kullandığı bu yöntem, gülümsemenizin daha beyaz görünmesi için muhteşem bir ipucu. Beyaz bir gülümsemenin anahtarı mavi alt tonlu veya soğuk tonlu rujlar. Cesur davranmak istiyorsanız, mor renkli bir ruj bile tercih edebilirsiniz. Mavi alt tonlu rujlarda bulunan gölgeler dişlerinizle tezat oluşturacak ve daha beyaz görünmelerini sağlayacak. Göz farında olduğu gibi rujda da turuncu ve bakır tonlardan kaçınmalısınız. Çünkü bunlar dişlerinizi sarımsı gösterebilir.

Bronzlaşma etkisi yaratın

Bronz tene sahipseniz dişleriniz olduğundan daha beyaz gözükebilir. Özellikle de yaz aylarında doğal olarak kazanılan bu bronzluk dişlerinizi tam istediğiniz gibi gösterecek. Kış aylarında bronzluğunuzu kaybetmeye başlayınca da imdadınıza bronzlaştırıcılar yetişecek. Elmacık kemiklerinize ve burnunuzun üstüne uygulayacağınız mat bir bronzlaştırıcı en iyi sonucu verir. Elbette, daha eşit bir renk hissi elde etmek için bronzlaştırıcıyı tüm yüzünüzde kullanmak istiyorsanız, yapabilirsiniz. Aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Aşırıya kaçtığınız halde bu hile geri tepebilir.

 Dişleriniz daha beyaz gözüksün.

Nude tonlarda dudak kalemi kullanın

Çoğu kadın kullanmasa da dudak kalemi neredeyse bir ruj kadar önemlidir. Dudaklarınızın daha hacimli görünmesini ve rujunuzun daha uzun süre dayanmasını sağlamak için dudak kalemi çok etkili bir yöntem. Dişlerinizin ön plana çıkmasını ve daha beyaz görünmesini istiyorsanız, ten rengi bir dudak kalemi kullanın. Doğru bir şekilde dudağınızın etrafını çizdikten sonra aynı renge sahip veya yaklaşık iki ton koyu olan bir ruj kullanın. Daha sonr”Dişlerimize ne kadar özen göstermeye çalışsak da yediklerimiz, içtiklerimiz zamanla dişlerimizin sararmasına neden olur. Peki ünlüler her zaman bu denli parlak ve mükemmel beyaz gülümsemeye nasıl sahip oluyor?”
Dişlerinizi beyazlatmak zorunda kalmadan inci gibi beyaz görünmesini sağlamak için makyaj ipuçlarından yararlanabilirsiniz. Ünlülerin makyözlerinin de uyguladığı harika ipuçları…a bembeyaz gözüken gülüşünüze merhaba diyebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Anket

  • Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
 • Copyright 2021 ilksoru.com. ilk soru - sitemap - html sitemap

  Güzel Sözler instagram sözleri şiirler kısa şiirler ŞİİR MAKYAJ Makyaj nasıl yapıır. Oversize T-shirt Resimler Cemal Süreya instagram biyografi sözleri

  Buraya kadar geldiysek kaybedecek birşey kalmamıştır..

  Yavaslata bilirsiniz ama asla engelleyemezsiniz hedefe mutlaka varilir !.

  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x