Erkekler ilişkilerini neden Gizler ?

Erkekler ilişkilerini neden Gizler ?


“aslında bunun en büyük sebeplerinden biri erkeklerin aile bağları kadınlarınkinden farklı oluşu. kız çocukları ilk günden itibaren annesi ile paylaşırken erkek çocuk biraz daha gizli kapaklı kaçamakların peşinde koştuğu için bu alışkanlık ilerleyen yaşlara kadar taşına biliyor ve bu alışkanlık haline gelebliyor. bu da erkeklerde genelde kız arkadaşını saklama gizleme içgüdüsüne sebep olabiliyor. “

 Erkekler ilişkilerini neden Gizler ?

Henüz ortak arkadaşlarının bundan haberdar olmasını istemiyor
Çoğu erkek, başkalarının fikirlerinden rahatsız olmak istemez. Bir çiftin ortak arkadaşları söz konusu olduğunda, ilişkide her iki partneri de rahatsız edebilecek özel şeyler hakkında birçok soru sormaya başlayabilirler.


Durumla başa çıkmanın en iyi yolu sabırlı olmak ve kimseye ilişkiden bahsetmeden önce bir süre beklemek ve işler daha ciddi hale geldiğinde bunu duyurmaktır.

Ailesinin onayından endişe ediyor


Geleneksel bir aileden geliyorsa veya kiminle çıkması gerektiği konusunda çok kesin fikirleri olan ebeveynleri varsa, onlara ilişkiden bahsetmeden önce beklemek isteyebilir.

Bu durumlarda iletişim anahtardır: Aileye yaklaşmanın doğru yolunu bulmaya ve vizyonlarını anlamaya çalışın.

Duygularından emin değil


Özellikle duygular ve yeni ilişkiler söz konusu olduğunda erkekler de kadınlar kadar güvensiz olabilir. Dünyaya duyurmadan önce olayların nereye gittiğini görmek isteyebilir.
Zaman anahtardır: Yakında bunun gerçek aşk olup olmadığını anlayacaktır.

Başka bir ilişkiyi yeni bitirdi


Durum böyleyse, ilişkiyi gizli tutmak istemesinin birden fazla özel nedeni olabilir: Ayrıldıkları için eski sevgilisinin duygularını incitmek istemiyor, yeni kız arkadaşını bu eski sevgilinin olumsuzluklarından korumak istiyor ya da hala eski sevgilisini düşlüyor olabilir.

Arkadaş grubundan birinin ona karşı hisleri olabilir


Bu, bir erkeğin grup dengesini bozmamak ya da arkadaşına çok fazla zarar vermemek için bir ilişki hakkında daha özel olmayı istemesinin bir nedeni olabilir.
İlişki ciddiyse, zamanı geldiğinde tüm arkadaşlarına açık olacak ve herhangi bir sorun çıkmayacaktır.

Başkalarının bu konudaki fikirlerini duymak istemiyor


Bazı erkekler gerçekten özeldir ve yargı ve diğer insanların fikirlerine aldırış etmez. İlişkiyi yürütmenin en iyi yolunun gereksiz konuşmalardan ve tartışmalardan kaçınmak olduğunu düşünürler.
Bu nedenle, mahremiyet onun için bu kadar önemliyse; belki de yapılacak doğru şey sadece yakın arkadaşlara ve aile üyelerine söylemek olacaktır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Anket

  • Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
 • Copyright 2021 ilksoru.com. ilk soru - sitemap - html sitemap

  Güzel Sözler instagram sözleri şiirler kısa şiirler ŞİİR MAKYAJ Makyaj nasıl yapıır. Oversize T-shirt Resimler Cemal Süreya instagram biyografi sözleri

  Buraya kadar geldiysek kaybedecek birşey kalmamıştır..

  Yavaslata bilirsiniz ama asla engelleyemezsiniz hedefe mutlaka varilir !.

  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x