Güzel sözler ve ilgili görseller ile sevdiklerinize merhaba deyin.

Güzel sözler kısa | Sevgiliye, etkileyici, farklı, değişik özlü aşk sözleri yeni, resimli ve anlamlı sözler.


0
10 shares

YOUTUBE KANALIMIZI TAKİP EDİN >>> YOUTUBE KANALA GİRİŞ İÇİN TIKLA

Birbirinden farklı ve güzel sözlerle sizlere en güzel aşk sözlerini bir araya getirdik sizde sevdiklerinize güzel bir söz göndermek için hemen güzel sözler arşivimize göz atın burada sizleri hiç bir yerde bulamayacagınız bulsanızda buradaki kadar mutlu olmayacagınız sözlerle baş başa bırakıyoruz şimdiden herkese iyi eglenceler.  Güzel sözler – kısa güzel sözler.

 1. 1 En Güzel Sözler 2022 - Sevgiliye, Eşe Güzel Sözler Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Harika, Duygusal, Özlü ve Anlamlı Sözler

   Güzel sözler ve ilgili görseller ile sevdiklerinize merhaba deyin. guzel-sozler-2023-1

  Evet sevgili kapına geldim ve benden vazgeçtim. Sen "kim o" de yeter ki, kim olmamı istiyorsan o olmaya geldim.

  Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

  Kim bilir hangi akşam güneşle beraber ben de söneceğim. Kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim, belki görmeden öleceğim fakat yine de seni ebediyen seveceğim.

  Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş asla doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana tutsağım, uğruna ölecek tek aşkımsın.  Güzel sözler - kısa güzel sözler.

  Sana yemin ederim. Sana söz veriyorum söz. Değmedi değemeyecek senden başka bana iki göz.

  Denizler sonsuzdur ama sevgim kadar değil. Güneş ısıtır ama senin kadar değil. Herkes sever ama benim kadar değil!

  Aşkların en soylusu birken birçok olandır sevginin en güzeli paylaşılan emekleri aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan yürektir.

  Seni ne kadar sevdiğimi bir bilsen sen de uzayı gören insanlardan biri olurdun.

  Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını, sen güllerden güzelsin. Sevgi kadar özgür, özgürlük kadar özelsin. Gülüm sen her şeye değersin.  Güzel sözler - kısa güzel sözler.

  Bir anımsın okuyup da bitiremediğim, bir özlemsin yalvarıp da hükmedemediğim, bir sen sensin merhaba deyip de elveda diyemediğim, bir tek bildiğim var sensiz ben hiçim.

  Şimdi yoksun… Seni dilediğim gibi düşünebilirim, tutup elini öpebilirim uzun uzun. Kimseler ayıplamaz beni yokluğunda seni sevdiğimi anlayamazlar ki!

 2. 2 Güzel sözler kısa | Sevgiliye, etkileyici, farklı, değişik özlü aşk sözleri yeni, resimli ve anlamlı

   Güzel sözler ve ilgili görseller ile sevdiklerinize merhaba deyin. guzel-sozler-2023-en-guzelleri

  Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

  Ya hayatımdaki tüm güzellikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzellik sendin? Seni çok seviyorum hayat arkadaşım.  Güzel sözler - kısa güzel sözler.

  Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

  Evlilik parası, malı, mülkü olanla değil, cesur yüreği, kocaman kalbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım aşkım.

  Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir. Seni çok ama çok seviyorum biricik kocacığım.

  Sen benim gözlerime baktığın zaman benim kalbim sızlıyordu sence bu normal mi be sevdiğim? Senin de beni düşündüğün zaman kalbin heyecanla atıyor mu? güzel sözler

  Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.

  Seni ilk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı ama seni ilk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değil çünkü seni şimdi canımdan çok seviyorum.

  Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım canım kocam.  Güzel sözler - kısa güzel sözler.


  İnsanın bir eşi olmalı yolda yürürken gururla yürüdüğü, bir eşi olmalı insanın gözlerine bakarken yüreğinin yerinde duramadığı bir eşi olmalı insanın uğruda her şeyi göze alıp ondan vazgeçemediği.

  Kocacığım seni dünyada her şeyden daha çok seviyorum.

  Beni öperek uyandıracak kadar değil, uyandırmaya kıyamayacak kadar çok sevmelisin.

  Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.

  Her zaman gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

 3. 3 En Güzel Sözler ve Alıntılar 2022 – Sevgiliye Aşk Temalı Kısa, Uzun, Anlamlı ve Resimli Güzel Sözler ile Duygusal Mesajlar

   Güzel sözler ve ilgili görseller ile sevdiklerinize merhaba deyin. guzel-sozler-2023-en-farkli

  Mevlana diyor ki; Dua edecek güzel bir gönlün yoksa, güzel yürekli insanlardan dua iste...

  Dua ederken Allah'a kırık bir gönülle el kaldır. Çünkü Allah'ın merhamet ve ihsanı, gönlü kırık kişiye doğru uçar.  Güzel sözler - kısa güzel sözler.

  Ne zaman gökyüzüne bir nefes, bir dua gönderdin de ardınca ona benzer bir iyilik gelmedi?

  Eğer dua için temiz bir nefesin yoksa temiz gönüllü bir dost bul da ondan dua iste.

  Yoksullardan, dertlilerden dua iste. Define yıkık yerdedir.

  Kuru duayı bırak, ağaç isteyen tohum eker.

  Neden duasız bırakıyorsun dilini? Kapıyı çalmadan, açılmasını bekleyenlerden misin yoksa?

  Yâ Rabbî! Kerem ve lütfunla hidâyet ettiğin kalbi tekrar dalâlete, sapıklığa meylettirme. Belâları bizden sarf eyle, çevir ve değiştir. Ey affı çok olan, günahları örten Rabbim! O günahlar dolayısı ile bizden intikam alma. Bize azâb etme.  Güzel sözler - kısa güzel sözler.

  Yâ Rabbî! Biz nefis ile şeytana köpek gibi tâbi olduksa da sen, azab arslanını bize saldırtma.

  Ey Hayy, ebedî diri olan Rabbim! Taleb ve duâ üzerine nasıl olur da kerem etmezsin. Sen kerem sâhibisin.Ey mahlûkâtın, yaratıkların canlıların ihtiyâcını gideren Rabbim! Sen varken hiç bir kimseyi hatırlamak ve ondan bir şey ummak lâyık değildir.

  Yâ Rabbî! Rûhumda bir ilim katresi var. İlâhî onu hevâ rüzgarıyla ten toprağından muhâfaza eyle. Ey ihsânı çok olan Rabbim! Cefâ içinde geçip giden ömre merhamet et. Ey affetmeyi seven Rabbim! Bizi affeyle. İsyân derdimize çâre eyle. Ey yardım isteyenlerin yardımcısı! Bizi hidâyete çıkar.

  Yâ Rabbî! Duâ ve yakarışlarımızda sana lâyık olmayan sözleri bilmeyerek söyleyip hatâlarda bulunmuş isek, o kelimeleri sen ıslâh et ve duâmızı kabul buyur. Çünkü sözlerin hâkimi ve sultanı ancak sensin.

 4. 4 Hayatla ilgili, kısa, özlü ve anlamlı sözler! Anlamlı sözler 2022

   Güzel sözler ve ilgili görseller ile sevdiklerinize merhaba deyin. guzel-sozler-en-guzel-sozler-kisa-4luk-sozler

  Evet sevgili kapına geldim ve benden vazgeçtim. Sen "kim o" de yeter ki, kim olmamı istiyorsan o olmaya geldim.  Güzel sözler - kısa güzel sözler.

  Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.

  Yalnız olmak zayıf olmak demek değildir, hak ettiğiniz kişiyi bekleyecek kadar güçlüsünüz demektir.

  Bir insan en olmadık şeylere dahi gülebiliyorsa yalnızdır.

  Yalnızlık sana gelirken yolları günlerin ardında bitirmek; senden giderken yollarda “ömrümü” bitirmektir.

  Sana en muhtaç olduğum şu anda gel. Yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel!

  İnsan yalnızlığını en çok yanındaymış davrananlardan öğrenir!  Güzel sözler - kısa güzel sözler.

  Yalnızım. Çünkü herhangi biriyle değil, beklediğine değecek kişiyle devam etmeliyim bu yola.

  Sen bensizliğe alışmışsın ama ben beni sensiz düşleyemiyorum!

  "İnsanlar köprü kuracakları yerde duvar ördükleri için yalnız kalırlar."- J. Newton

  Yalnızlık, sizin size yokuşunuzdur.

  "Ey yalnızlık! Herkesin koynuna girip çıkarsın da, bir tek benimle mi düzenli bir ilişkin var?"- Ece Ayhan

  "Yalnızlık, en içimizdedir."- Oruç Arouba

  Yalnızlık meşakkatli iş. Kendi kendine konuşmak neyse de, cevap vermek bir hayli zor oluyor.

  Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi akıtır tasa, toprağa kanımı dünya seninle aydınlık ve güzeldi simdi bin güneş doğsa götürmez karanlığımı.

  O kadar yalnızım ki sıradaki şarkı bir sonraki şarkıya gelsin.

  "Yalnızlığı soruyorlar; yalnızlık bir ovanın düz oluşu gibi bir şey."- Cemal Süreyya

  "Zeki bir insan yalnızlıkta, düşünceleri ve hayal gücüyle mükemmel bir eğlenceye sahiptir."- Schopenhauer  Güzel sözler - kısa güzel sözler.

  "Yalnızlık adam olmayanların vereceği saygıdan, sevgiden yeğdir."- Mevlana

  Şimdi yoksun… Seni dilediğim gibi düşünebilirim, tutup elini öpebilirim uzun uzun. Kimseler ayıplamaz beni yokluğunda seni sevdiğimi anlayamazlar ki!

  Kim bilir hangi akşam güneşle beraber ben de söneceğim. Kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim, belki görmeden öleceğim fakat yine de seni ebediyen seveceğim.

  Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı güneş asla doğmazdı. Ben sana aşığım, ben sana tutsağım, uğruna ölecek tek aşkımsın.

  Sana yemin ederim. Sana söz veriyorum söz. Değmedi değemeyecek senden başka bana iki göz.

 5. 5 Güzel Sözler - 2023'ün En Güzel Sözleri - ilksoru.com

   Güzel sözler ve ilgili görseller ile sevdiklerinize merhaba deyin. sevgiliye-guzel-kisa-sozler

  Aylardan aralık, yine bir yıl daha bitiyor, yoksun sen. Ne zaman olacaksın, yoksa, yoksa benim bittiğim yerde, sen mi başlayacaksın... - Uğur Akbulak Kısa Güzel Sözler

  Eylül Bitti, Ekim de bitecek. Kasım da ellerin üşüyecek, Aralık'ta ısınmak için geleceksin biliyorum. Hoş geldin Aralık...

  Aralık ayı geldi çattı. Senenin son ayı, kışı da beraberinde getirdi. Herkese senenin bu son ayında sıcacık ve keyifli sohbetler diliyoruz. Kısa Güzel Sözler

  Aralık ayı geldiğinde yılbaşı gelmiş demektir. Her yerde asılan yılbaşı ışıkları ve yapılan süslemeler insanı çocuk gibi neşelendirmeye yetiyor.

  Aralık ayı tabi. Orada olsak çok soğuk abi burada yaşanmaz der...

  Aralık ayında doğan erkekler hareket ve çalışkanlığı temsil ederler. Bu ayda doğan kadınlar kararsız olurlar. - Mine Söğüt Kısa Güzel Sözler

  Sana kapım aralık bile değil artık. Sen o kapıyı ardına kadar kapattın...

  Böyle aralara serpiştirilmiş yabani suskunluklar, aynı dili konuşmayanların sohbetlerinin nakaratlarıdır; belli aralıklarla tekrarlanır. - Bit Palas / Elif Şafak

  Bu Aralık'ta bensizlik çalar kapını. Benli dünleri düşünür, avunursun... Sanma ki yalanlar içinde, ben gibi bir doğru bulursun...

  Bu Aralık ayında rengimiz kırmızı olsun. Aşkımızı anlatsın...

  Aralık; takvim yapraklarında eksilen ayı değil, insanların arasında eksilen uzaklığı sevdiren ay...

  Ömrün en mavi göğünü Aralık ayı boyar. - Melih Cevdet Anday

  Sana gel diyemem ama kapımı aralık bırakırım... Kısa Güzel Sözler

  Aralık'tı, sabahtı. Yağmur sise yağıyordu. Sana sevmeyi anlatıyordum. Anlamıyordun. Bana özlemeyi anlatıyordun. Anlamıyordum... - Nihat Nikerel

  21 Aralığın anlamı büyük bende. Yılın en uzun sensizliğini yaşıyorum bu gece...

  Düşünsene Bu Aralık'ta beni soruyorsun, aldığın cevap başın sağ olsun...

  Kötülük kapısını aralık etmeye gelmez, ardına kadar açılır. - Cenap Şahabettin

  Her mevsimin kendine özgü rengi vardır. Nisan yeşille, eylül sarıyla, aralık beyazla özdeştir. - Melek Altun


  Like it? Share with your friends!

  0
  10 shares

  What's Your Reaction?

  love love
  13
  love
  hate hate
  6
  hate
  confused confused
  15
  confused
  fail fail
  11
  fail
  fun fun
  10
  fun
  geeky geeky
  8
  geeky
  lol lol
  5
  lol
  omg omg
  13
  omg
  win win
  3
  win

  0 Comments

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Choose A Format
  Personality quiz
  Series of questions that intends to reveal something about the personality
  Trivia quiz
  Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
  Poll
  Voting to make decisions or determine opinions
  Story
  Formatted Text with Embeds and Visuals
  List
  The Classic Internet Listicles
  Countdown
  The Classic Internet Countdowns
  Open List
  Submit your own item and vote up for the best submission
  Ranked List
  Upvote or downvote to decide the best list item
  Image
  Photo or GIF