Sevgiliye güzel sözler – sevgiliye günaydın mesajı – güzel anlamlı sözler


sevgiliye günaydın mesajları sevgiliye uzun günaydın mesajı sevgiliye en güzel günaydın mesajları sevgiliye günaydın mesajları Sevgilinizin günün aydınlık olması için sevgiliye uzun günaydın mesajı WhatsApp üzerinden gönderebilir ya da bir kağıda yazarak onun yanından erken ayrılmanız durumunda günaydın mesajlarını görmesini sağlayabilirsiniz. sevgiliye günaydın mesajları Sevgi paylaştıkça büyüdüğü ve dünyadaki en değerli şey olduğu için sevgiliye günaydın mesajı romantik olduğunda hislerinizin ve tutkularınızın da en iyi yansımasını içerecektir. Sevgiliye romantik günaydın mesajları her gün gönderileceği gibi özellikle doğum günü, sevgililer günü ya da tanışma yıl dönümü gibi çok daha önemli günlerde daha da önemlidir. sevgiliye günaydın mesajları Ancak hangi zaman dilimi olursa olsun sevgiliye uzun mesaj günaydın demek onun gününün daha iyi geçmesini sağlayacağı gibi bir taraftan da size olan sevgisinin artmasına neden olacaktır. Sevgiliye günaydın sözleri sadece telefon ya da bilgisayar üzerinden değil, aynı zamanda onu gördüğünüzde de söyleyebileceğiniz sözlerden oluştuğu için yüzüne karşı ifade ederek de daha büyük bir mutluluk yaratabilirsiniz.

 Sevgiliye güzel sözler - sevgiliye günaydın mesajı - güzel anlamlı sözler sevgiliye-Guzel-sozler

Her zamankinden farklı bir günaydın dilemek için ise resimli günaydın mesajları sevgiliye doğru karar olacaktır. Bu sayede eşsiz resimler eşliğinde sevginizin ve verdiğiniz değerin de artmasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliye kısa günaydın mesajı ya da uzun gönderiyor olun sevgiliye etkileyici günaydın mesajları her zaman sevginin o gün de daha fazla artarak paylaşılmasına neden olacak.

Sevilen kadının gülümsemesi gece karanlığında bir aydınlık etkisi yaratır. Günaydın sevgilim.

Ölmek bir şey değil sevgilim, senden sonra yaşamamak korkunç. Günaydın.

Yalnızlık hissi normal ama aniden üstüne çökmesi çok iğrenç. Günaydın eski sevgilim.

Sevgiliye güzel sözler

İnsan geride bırakmadığı ya da yaklaştığını hissetmediği yılları kestirmekte zorlanır sevgilim..

Yaşadığımız yılların değil, yaşadıklarımızın bizi ihtiyarlattığını düşünürdüm hep. Günaydın Sevgilim

Ölüm belgeme ölüm sebebi olarak aşırı hassasiyet yazardı. Bu ölüm sebebine ölü olarak bile gurur duyardım. senden ayrılmamış olsaydık günaydın sevgilim.

 Sevgiliye güzel sözler - sevgiliye günaydın mesajı - güzel anlamlı sözler KISA-MESAJLAR

İnsanların iyi yeteneklerini, iyi duygularını kullanmak için doğmadım, değil mi? Ben de kendi yeteneklerimi, iyi duygularımı göstereceğim.

Yoksa “çok geç” kalınmaz mı hiçbir zaman; yalnızca “geç” mi kalınır ve “geç” olması, her şeye karşın “hiç” olmamasından daha mı iyidir? Bilemiyorum.

Ama ebeveyne karşı beslenen sevgi, insanın sorumluluğunu taşımadığı tek sevgidir.

Ancak sen yanımda olduğunda ve sen de benimle beraber sevindiğinde tam olarak sevinebiliyorum. Yalnız olduğum zaman bencilin teki olduğum düşüncesinden bir türlü kurtulamıyorum.

Bir kadın yaşamdan zevk aldığı anda daha da güzelleşir.

 Sevgiliye güzel sözler - sevgiliye günaydın mesajı - güzel anlamlı sözler instagram-sozleri-3

Sevmek ya da sevilmek yeterlidir. Gerisini sormayın. Yaşamın karanlık kıvrımlarında bulunacak başka bir inci yoktur. Sevmek tamamlanmaktır.

sevgiliye günaydın mesajı

Mutlu olmak korkunç bir şey! İnsan halinden nasıl da memnundur! Bunun kendisi için yeterli olduğuna nasıl da inanır! Yaşamın yanlış hedefi olan mutluluğa yönelirken, gerçek hedef olan sorumluluk nasıl da unutulur.

Demek bir ruhun iyileşebileceği ama kader için aynı şeyin geçerli olmadığı doğruydu. Kaderin tedavi edilememesi dehşet vericiydi!

güzel anlamlı sözler

Burada fareler insanın içini kemirir….

Burada sokakta tanımadığımız birine rastlayınca hâlâ “günaydın” diyoruz, bir şişe su aldığımız bir dükkândan çıkarken “görüşmek üzere” diyoruz, oraya bir daha dönmeyeceğimizi bilsek bile.

Sabahlar, akşamlar gelip gidecek, peki sen ne zaman gelip gitmeyeceksin?

Günaydın sevgilim, bir güne daha birlikte başlıyoruz, senin tüm dünyanın güzelliğine sahip gözlerin bu günü nasıl da aydınlatıyor?

Gözlerindir tüm dünyaya yayılan ışığın kaynağı. Senin güzelliğin aydınlatır karanlığı.

Rüyamda seni gördüm dün gece, öylesine mutluyduk ki! Bu mutluluk şimdi neden gerçek olmasın?

Sen benim yeni günüme doğan güneşimsin, dışarıda kar yağsa bile benim üzerimde her zaman güneş duruyor çünkü sen varsın, günaydın!

 Sevgiliye güzel sözler - sevgiliye günaydın mesajı - güzel anlamlı sözler cemal-sureyya-sozler

Yıldızlar parlıyordu akşam gözlerin gibi ama şimdi de sevgilim güneş yüzünü andırırcasına tüm her yeri aydınlatıyor.

Nasıl ki çiçekler her sabah güneşe doğru dönüyorlar, ben de sana doğru dönüyorum canım sevgilim, günaydın.

Seninle geçirdiğimiz günlerden sonra en zor geceler geliyor. Sensiz tüm geceler soğuk, sessiz ve keyifsiz. Ama ne zaman ki gün doğuyor, birbirimize yaklaşmak için bir gün daha geçti diye mutlu oluyorum, günaydın sevgilim.

Sabah olsun diye o kadar zor bekledim ki, çünkü bugün de senin yüzünü görebileceğim.

Gün, güneş doğduğu için mi aydınlık, yoksa sen varsın diye mi?

 Sevgiliye güzel sözler - sevgiliye günaydın mesajı - güzel anlamlı sözler cemal-sureya-siirleri-7

Sabahımı aydınlatan, benim her şeyim olan sevgilim, sonunda senin sevginle birlikte yeni bir güne uyanabilmek ne kadar mutlu.

Her şey mutsuz bitebilir sevgilim, ama sen benim için her zaman doğan bir güneş gibi tazelik ve umut anlamına geleceksin.

Bebeğim gözlerindeki parıltıyı keşke kendin görebilsen, o ışıkla birlikte aydınlanıyor tüm evren.

Senin gözlerinden bir nehirdir akıp gelmekte olan, her şeye canlılık ve kutsallık veren. Senin yüzünden bir güneştir yansımakta olan hem yakıcı hem de yaşam için olmazsa olmaz.

Güneşin ilk ışıkları odana dolunca sevgilim beni hatırla. Tıpkı önceden bir arada olduğumuz günlerdeki gibi ellerimiz ellerimizden hiçbir zaman ayrılmayacak şekildeki günleri hatırla, belki o zaman gelebilirim yanına.

Sevgilim, güne seninle başlıyorum. Sen de benimle başla, gözlerin açılsın sonsuz sabaha doğru, sevgimizi hissedelim her şeyden önce.

 Sevgiliye güzel sözler - sevgiliye günaydın mesajı - güzel anlamlı sözler cemal-sureya-siirleri-9

Sabah rüzgarıdır bana söyleyen güzelliğini. Gözlerim seni hiçbir zaman görmüyor ama daima bekliyor yüreğim.

Sana şimdi yanında olup kulağına fısıldamak isterdim en güzel günaydın sözlerini. Ama canım istemeden de olsa uzaktayız, bugünler bittiğinde işte o zaman birlikte izleyeceğiz güneşin doğuşunu.

Güneşi birlikte izleyelim sevgilim, uzun uzun onun doğuşunu ve turuncu ışınlarını senin yüzüne vuruşunu her zaman birlikte izleyelim.

Herkes şimdi yeni bir günün telaşına hazırlanıyor sevgilim, ben ise yeni bir günde seni göreceğim için hazırlanıyorum, günaydın.

Bırakalım çılgın kalabalığı arkamızda bu yeni doğan günde, her şeyi herkesi bırakıp gidelim seninle sevgilim, hiçbir şeyi düşünmeden.

Nasıl ki tüm yaşam güneşin doğuşu ile başlıyorsa, ben de seninle birlikte hazırlanıyorum yeni güne sevgilim, ışıkların üzerimde olsun, günaydın.

Seninle birlikte mutluluğun en güzel tadını bu sabah da yaşıyorum. İyi ki benim hayatımdasın, yaşamıma doğan güneşsin, günaydın.

Zorlu geçen akşamların en güzel tarafı tekrardan güneşin göğe yükselmesi, yeni bir gün yeni bir umut demek, günün aydın olsun.

Başlayan bu yeni gün de tıpkı senin gibi aydınlık olsun.

listelenmiş en çok kullanılan sevgiliye günaydın mesajları güzel ve kısa sözler

 • Bir gün daha başlıyor yaşamımızda ve biz bugün de birlikte olacağımız için o kadar mutluyum ki, daha önce güneş hiç bu kadar parlak ve mutluluk verici gözükmemişti gözüme.
 • Rüyalarım tek sahibi, uykumdan uyanınca senin adın yankılanır odamda, sabah güneşi girer içeriye ve sana bu mesajı yazmamı sağlar.
 • Senin kulağına fısıltıyla günaydın diyebilmek için şimdi neler vermezdim. Ama sevgilim o günler de gelecek ve her zaman benim sesimle uyanacaksın yeni güne.
 • Uykumun en kötü tarafı gördüğüm kabuslar değil, senden ayrı uyumak. Yeni doğan güne başlamanın en güzel tarafı ise sana günaydın diyebilmek.
 • Her şey seninle başlar benim için, ben senden başlar ve sana doğru gelirim çünkü benim güneşim sensin ve güneş olmazsa yaşam olmaz.
 • Günümü en güzel aydınlatacak güneşim uyandı mı? Hâlâ uyuyorsa sevgilisi onun sıcaklığını bekliyor, günaydın sevgilim!
 • Sabahları güneşin doğuşuna bakıp senin gelişini gözlüyorum. Daha sonra ise karar veremiyorum hangisi gerçek güneş diye.
 • Bu günü daha güzel yapmak için bir fincan kahve içmeye tamam dersen, ikimiz de çok daha mutlu olacağız, günaydın sevgilim.
 • Sevgilim, her şey hazır, senin seveceğin tüm yiyecekler kahvaltı sofrasında seni bekliyor. Gelmezsen ömür boyu seni bekleyecekler, günaydın.
 • Bahar gelince her sabah bu kadar coşku doluyor. Ama benim kışım da her zaman coşku dolu çünkü baharım hiçbir zaman benden gitmiyor, günaydın.
 • Dışarıda açan papatyalardan bir taç yapıp getirmek istiyorum sana, sevgimin bir sembolü olarak. Onları her zaman boynunda taşıyıp sevgilini her zaman hatırlamanı istiyorum bu doğan günde de.
 • Yaşanacak yeni güzellikler güneşle birlikte dışarıda bizi bekliyor sevgilim. Günaydın, kalkmalısın artık ki güzellikleri görmeye başlayalım.
 • Her sabah yataktan sadece sen varsın diye çıkıyorum, çünkü sen benim için dünyanın en güzeli, en özeli ve en değerlisisin. Sen olmasaydın doğan güneşten hiçbir zaman haberim olmazdı günaydın sevgilim.
 • Bir güneş gibi yakıyor tüm sıcaklığın beni, geceleri uykumu bölüyor hiç bitmeyen ışığın ve ben orada, senin sevginin susuzluğu ile bekliyorum. Yeni güne tekrar iyi ki doğdun güneşim.
 • Seni tanıdığımdan beri bana her zaman huzur veren neşeni bugün de görmek dileğiyle, günaydın canım sevgilim.
 • Benim için her şey olan, her şeyin adı olan sevgilim, pencereden giren ışıklar ile birlikte düşer yine adın aklıma.
 • Seni özlüyorum her akşam ve seni bekliyorum her sabah. Güneşin hareketlerini takip ediyorum, neden bu kadar gecikiyorsun diye?
 • Gül kokularının arasından, açan güneşle birlikte koşup gelmelisin sevgilim. Birbirimize sarılmalı, ben gül kokularını ten kokundan ayırmamalıyım. Güller ile dolu bir günün olması dileğiyle.
 • Canım günaydın! Bugün senin doğum günün, bu özel günün aydınlığı da bir başka. Çünkü sen yani mutluluğum kaynağı yıllar önce bugün dünyaya geldin ve o zaman işte güneşe bir rakip çıktı.
 • Mutluluk aslında en küçük şeylerdedir çoğu zaman, örneğin bir simit ve çay ile birlikte yapılacak kahvaltıda. Bu mutluluğa ortak olmak için sevgilim, ben her şeyi hazırladım sadece seni bekliyorum, günaydın.
 • Bir tanem benim günaydın, bugün yağmurlu bir gün var ancak senin güneşin tüm yağmuru engelliyor, senin uyanışınla birlikte gökkuşağı açacak birazdan, bunu birlikte izlemeliyiz, günaydın!
 • Geceleri sana kadar gelir mi çığlığım? Çünkü sensiz geçirdiğim gece bana her zaman en zorlu anları yaşatıyor. Ne zaman ki gün doğuyor ve ben tekrar senin yanına geliyorum o zaman her şey sakinleşip mutlu oluyor.
 • Bir mutluluk anı yaşamak gibi senin bu yaşamda olduğunu bilmek ve güne merhaba demen. Bir çocuk çığlığı gibi günün ilk saatlerinde senin ağzından dökülen özel sözler. Günaydın sevgilim, iyi ki uyandın!
 • Sen varken bana geceler bile aydınlık geliyor, senin varlığına gün benim için hiç doğmuş olmuyor ki! Günaydın güzelim benim.
 • Sana en derinlerimden günaydın demek istiyorum çünkü ben senin varlığın ile birlikte ancak yaşamda var olabiliyorum. Seni tanıdığım günden itibaren her zaman mutluluk ile kalktım yataktan, bu sabaha da sana günaydın diyerek başlıyorum.
 • Karanlık her sabah son buluyor, tıpkı bizim de bir gün bir araya geleceğimiz gibi. Günaydın benim güzel sevgilim, sabahlara mutluluk veren neşemiz hiçbir zaman eksik olmasın.
 • Her güne senin adını söyleyerek başlıyorum, benim için bir alışkanlıktan öte ihtiyaç bu durum çünkü ben seninle birlikte var oluyorum.
 • Yeni güne seninle başlamak bana her günümü en değerli hale getiriyor. Geceleri hayalini kuruyor, sabahları senin yüzünü görüyorum, günaydın sevgilim.
 • Yeni güne seninle başlayabilmek için gözlerine bakara günaydın demek isterdim ama sen benim baktığım her yerdesin zaten.
 • Karanlıkları dağıtan güneşin karşısında seninle birlikte tüm düşlerimi gerçekleştirmek için yeni bir güne daha başlıyorum. Günaydın sevgilim.
 • Günlerimiz hep birlikte geçsin, günlerimiz hep yan yana geçsin ve ben her zaman sana günaydın diyeyim.
 • Bir ömür boyu birlikte olmak istediğim yaşam güneşim, günaydın. Sen benim için bir portakal çiçeği kadar narin, yuvasını koruyan bir kuş kadar hassas, her gün yeniden doğan güneş kadar değerlisin. Günaydın canım.
 • Güzel bir rüyanın ardından uyanmak dünyadaki en kötü şey ancak rüyanın gerçek olmasını seninle görmek dünyanın en güzel şeyi, günaydın sevgilim.
 • Her zaman uyanınca aklıma sen geliyorsun, benim için güneş ışınlarından öte sen doluyorsun odama. Günaydınlar sana, günaydın bize!
 • Masmavi gökte güneşin en güzel ışığını ben sadece sende görebiliyorum canım sevgilim. Belki şimdi yan yana değiliz, belki şimdi uzaktayız ama bu gök bizi birbirimize bağlıyor. Günaydın!
 • Canımdan çok sevdiğim günaydın. Şimdi senin kokunla birlikte uyanmak vardı ama uzakta ancak hayalini yaşatabiliyorum. Hayaline günaydın diyorum ve güneşin tüm ışınları üzerime vuruyor.
 • Canım sevgilim, artık çok geçmeden olmadan sevgiline günaydın demelisin, yoksa onun günü hiç aydın olmayacak.
 Sevgiliye güzel sözler - sevgiliye günaydın mesajı - güzel anlamlı sözler oguz-atay-sozleri-2-1-1024x843

Yeni günün güzelliğini güneş verir, senin yüzün ise tüm güneşi aydınlatır.

Öyle güzelsin ki sevgilim, senin yanında başladığım her yeni gün bana akşam gibi geliyor. Sürekli karanlıktayım, ta ki sen yanıma gelinceye dek.

Günün en güzel tarafı seninle birlikte uyanmak olsa da uzakta kalmamız nedeniyle günüm her zaman eksik başlıyor.

Bugünün tıpkı senin yüzün gibi güzel, tıpkı senin kokun gibi hoş, tıpkı senin gözlerin gibi parıltılı olmasını diliyorum.

Şimdi yanında olup öpücükler ile yeni güne merhaba demeni isterdim ama şimdilik yan yana değiliz ama kalplerimiz her zaman bir arada.

Gönül bu sabah da benden sana doğru geliyor, aç pencereni girsin içeriye serin rüzgar ve kalbimin derinliklerinden gelen en güzel hisler.

 Sevgiliye güzel sözler - sevgiliye günaydın mesajı - güzel anlamlı sözler 4luk-siirler-Kisa-Ask-siirleri

Sevgilim günaydın, benim hayatta biricik mutluluk kaynağım, bugünün seninle birlikte geçeceği için o kadar mutluyum ki benim için en güzel sabahtır bu.

Mutlulukların en büyüğü seninle yeni güne uyanabilmek, sen çok güzel uyuyordun ben ise erkenden gitmem gerekiyordu. Ama yanımda senin mutluluğunu da götürdüm.

Senin gülüşün ile aydınlanır günüm, sensin benim en büyük huzur ve mutluluk kaynağım, günaydın!

Her günüm aynı geçiyordu senden önce ama şimdi seninle birlikte her günüm ayrı bir güzel geçiyor. Çünkü yeni doğan güne senin adını sayıklayarak başlıyorum.

Bu sabah erken uyanıp sana güzel bir kahvaltı hazırlamak isterdim çünkü kahvaltı günün en mutlu anıdır. Ama sevgilim sen uyandığında ben yanında olmayacağım, yine de kalbim her zaman baktığın yerde olacak.

O kadar güzellik ile bu yeni gün geçsin ki sanki bizim gülüşmelerimiz hiç bitmeyecek gibi kuş cıvıltılarına sesimiz karışsın.

 Sevgiliye güzel sözler - sevgiliye günaydın mesajı - güzel anlamlı sözler kisa-olric-sozleri

Her baktığın yaprakta, her esen rüzgarda ve her doğan güneşte sevgilim ben seni yaşıyor, seninle birlikte merhaba diyorum yeni güne.

Seni sevmek adeta yeni doğan bir güneşi selamlamak gibi, huzur doluyor insanın içi, her yerden bir eğlencedir başlayıp gidiyor.

Yaşam her şeye rağmen güzel sevgilim, tıpkı engellere rağmen senin güzel olman gibi.

Tüm çiçekler güneşle birlikte uyanıyorlar, benim sevgilim de uyanmış olmalı?

Sensiz uyanmak bana en büyük eziyet, çünkü sen yanımda yokken acıların en büyüğünü yaşıyorum. Ama yine de doğan güneşin seni bana getirdiğini biliyorum, günaydın canım.


  Like it? Share with your friends!

  What's Your Reaction?

  love love
  11
  love
  hate hate
  5
  hate
  confused confused
  13
  confused
  fail fail
  10
  fail
  fun fun
  8
  fun
  geeky geeky
  6
  geeky
  lol lol
  3
  lol
  omg omg
  11
  omg
  win win
  1
  win

  0 Comments

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Choose A Format
  Personality quiz
  Series of questions that intends to reveal something about the personality
  Trivia quiz
  Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
  Poll
  Voting to make decisions or determine opinions
  Story
  Formatted Text with Embeds and Visuals
  List
  The Classic Internet Listicles
  Countdown
  The Classic Internet Countdowns
  Open List
  Submit your own item and vote up for the best submission
  Ranked List
  Upvote or downvote to decide the best list item
  Image
  Photo or GIF