Burun Estetiği hakkında merak ettikleriniz.

Burun Estetiği hakkında merak ettikleriniz.


Burun Estetiği sayesinde kişilerin rahatsız oldukları ya da sağlık sorunları yaşadığı tüm problemler giderilerek, hastaların görünüm olarak da istediklerine erişmesi sağlanabilmektedir. Mutlaka uzman bir hekim tarafından yapılması gereken burun estetiği operasyonunda istenilen görüntünün elde edilebilmesi için bazı kemik ve kıkırdak dokular tamamen ortadan kaldırılabilmektedir. Cerrahi kesimler ile gerçekleştirilen bu işlem sonrasında dikiş ya da kesik izleri görülmemektedir. İşlemde yeniden şekillendirilen burnun, belirli bir süreliğine şeklini sabit kılması ve koruması için atel ile desteklenmesi gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra burun estetiği yapan estetik cerrahların aynı zamanda kulak, burun ve boğaz eğitimleri de bulunmakta olduğundan güvenle operasyonları gerçekleştirebilmektedirler.


 Burun Estetiği hakkında merak ettikleriniz.Rinoplasti yani burun estetiği genel anestezi altında yapılan ve işlem sonrasında hastaların kimi zaman aynı gün taburcu olduğu çok basit olmayan ancak çok da bir zorluğu bulunmayan operasyondur. Eskiden olsa rinoplasti operasyonlarından sonra kişiler aşırı şişlik ve morluk yüzünden evden dışarı çıkamazken, şimdiki teknoloji sayesinde az morluk ve şişlik ile kısa sürede kendilerini toparlamaktadır. Bu nedenle de zaten hastalar eskiye oranla çok daha fazla burun estetiği operasyonuna ilgi göstermekte.

Etiketler : , ,

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Anket

  • Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
 • Copyright 2021 ilksoru.com. ilk soru - sitemap - html sitemap

  Güzel Sözler instagram sözleri şiirler kısa şiirler ŞİİR MAKYAJ Makyaj nasıl yapıır. Oversize T-shirt Resimler Cemal Süreya instagram biyografi sözleri

  Buraya kadar geldiysek kaybedecek birşey kalmamıştır..

  Yavaslata bilirsiniz ama asla engelleyemezsiniz hedefe mutlaka varilir !.

  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x