Sivilcelerinizden kurtulun.

Güzellik & Bakım


Özellikle yüzde ki cilt lekeleri ve sivilce izleri nasıl geçer diye birçok yol ve yöntem araştırırsınız. Sivilce izleri için doğal yöntemler ile çözüm bulmak aslında hiç zor değil. Sizlerde evde yapılacak ve doğal yöntemler ile sivilce izlerini yok etme yöntemlerini sunuyor olacağız.


 Sivilcelerinizden kurtulun. sivilcelerinizden-kurtulun

Sivilce ile sivilce izlerini yok etme Limon suyu sivilce lekeleriniz ve izleriniz için oldukça etkilidir. Limonu özellikle akne ve sivilce olan kısımlara sürün ve bunu her gece uygulayınız.


Karbonat ile sivilce izlerine son

Karbonat sivilce izlerine uygulanabilir. Bir temek kaşığı karbonatı alın ve 2 yemek kaşığı su ile karıştırıp onu bir hamur çekline dönüştürün. Sonrasında ise sivilcelerinizin ,üzerine sürün ve masaj yaparak yedirmeye devam ediniz. Yaklaşık 15 dakika sonra ise yüzünüzü yıkayınız. Sivilcelerinizden kurtulun. sivilcelerinizden-kurtulmanin-bistkisel-yolu
Buz ile çözüm

Sivilceleriniz kızarık yapıyorsa ve çok daha ön plana çıkıyorsa o halde buz ile çözüm bulabilirsiniz. Buzu birkaç dakika sivilceniz üzerinde gezdirerek tutunuz ve kızarıklığın yok olduğunu daha doğal bir renge ve çok fark edilmeyen bir şekle girdiğine tanık olunuz.

Birbirinden farklı Kısa ve Güzel Sözler için ilk tercihiniz ilksoru.com olsun. Daha fazlası için bize güzel sözler göndermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.