Ciltteki Siyah Noktalar Nasıl Geçer?

Ciltteki Siyah Noktalar Nasıl Geçer?
 Ciltteki Siyah Noktalar Nasıl Geçer?


Cilt ile ilgili sıklıkla karşılaşılan problemlerden biriside özellikle burun ve çevresindeki siyah noktalardır. Daha güzel görünmek isteyen birçok kadın bu siyah noktalardan şikayet etmektedirler. Peki bu siyah noktalardan kurtulma şansı yok mudur? Tabi ki vardır. Siyah noktalar için uygulayabileceğiniz birçok yöntem ve kullanabileceğiniz ürünler vardır. Siyah noktalar için sizlere bir maske önerisinde bulunacağız.Siyah noktalardan kurtulmanız için kullanabileceğiniz en etkili maskelerden birisi yulaf ezmesi maskesidir. Yulaf ezmesi maskesi yüzünüzü temizler ve siyah noktaların yol olmasında yardımcı olur. Yulaf ezmesi maskesi sadece siyah noktaları temizlemekle kalmaz; cildinizi parlak ve temiz hale getirir. Siyah noktalar ile beraber diğer kirlerinde uzaklaştırılmasını sağlar.
 Ciltteki Siyah Noktalar Nasıl Geçer?Peki yulaf maskesi nasıl hazırlanır? Hemen bu sorunuza da cevap verelim. Yulafları bir tencerede ya da kapta haşlıyorsunuz. Daha sonra suyunu süzüyorsunuz. Elde ettiğiniz yumuşak yulafları bir kabın içerisinde eziyorsunuz. Yulaf ezmesi maskemiz hazır. Bundan sonra yapmanız gerek tek şey yulaf ezmesini yüzünüze özellikle de siyah noktalar olan bölgelere sürmeniz ve yaklaşık 15-20 dakika bu şekilde beklemeniz. Daha sonra yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Bunu günde birkaç kez uygulayın. Bir süre sonra farkı göreceksiniz.


 Ciltteki Siyah Noktalar Nasıl Geçer?Daha güzel görünmek istiyorsanız siyah noktalardan da kurtulmalısınız. Bunun için sizlere bir öneri verdik. Bunu uygulayarak daha da güzel bir cilde sahip olabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
 • Anket

  • Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
 • Copyright 2021 ilksoru.com. ilk soru - sitemap - html sitemap

  Güzel Sözler instagram sözleri şiirler kısa şiirler ŞİİR MAKYAJ Makyaj nasıl yapıır. Oversize T-shirt Resimler Cemal Süreya instagram biyografi sözleri

  Buraya kadar geldiysek kaybedecek birşey kalmamıştır..

  Yavaslata bilirsiniz ama asla engelleyemezsiniz hedefe mutlaka varilir !.

  0
  Would love your thoughts, please comment.x
  ()
  x