Kız kardeşim Çok açık giyiniyor

İtiraflar
 Kız kardeşim Çok açık giyiniyor itirafet

Benim kiz kardesim (30 yasinda, bekar) bir kac kez cok acik giyinip evimize geldi. Zaten benim Annem ve Babamda onun giyiminden rahatsiz.

Bir kez kocamin ailesi bize misafirlige geldi, annem ve kiz kardesimde ugradilar bize. Cok dar pantolon, üst giyimde berbat. Kisacasi heryere acikti, bir egildiginde gögüs felan hersey ortada. Caylari getirdiginde herkez yüzünü ceviriyordu. Annem bile el kol hareketi yapip üstünü ört demeye calisti. Maalesef ben bunun farkina varamadim, kardesimde umursamadi.

Kocam demek o kadar sinirlenmis ki, ondan sonraki sefer geldiginde kiz kardesimi evden kovup agzina ne geldiyse söyledi. Aslinda benim kocam cok sevimli bir insan. Cok saygilidir ve herkes onu sever. Ama maalesef icinde biriktirip patlama yasiyabiliyor.

Zaten kocamin öncedende gicikligi vardi kardesime, cünkü Annem kardesimle sorun yasadigi zamanlar beni sürekli olaylara dahil ederdi. Kocam “aileni birakip onun derdinle ugrasiyorsun” derdi.

Ben bu olayda kocami tuttugumun icin, kardesimde bana düsman oldu. Bazi zamanlar kocam üzerine kötü konusur oldu. Simdi Aile toplandiginda (Bayram) kocam gelmiyor, ben yanliz gidiyorum. Ne kocam onunla karsilasmak istiyor, nede kardesim onu istiyor. Simdi bende ortada kaldim.

Sizce bu durum düzelir mi? Kim hakli kim haksiz?

Birbirinden farklı Kısa ve Güzel Sözler için ilk tercihiniz ilksoru.com olsun. Daha fazlası için bize güzel sözler göndermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.