Makyaj Masası

Genel

“Bir makyaj masası kadının en çok ihtiyacı olan ve yatak odasında olmazsa olmazlarından olan eşyalarındandır ancak alınan yatak odası takımlarının yanında verilen makyaj masası modelleri artık ihtiyacı karşılamaktan ziyade baba annelerin dişlerini suya koydugu masalardan farksız hale geldi hal böyleyken insanlar artık odaları için farklı tasarımları sahip makyaj masası modelleri yani daha modern yapıya sahip yada isteklerini karşılayacak ve daha şık bir tasarıma sahip modeller araştırmakta bu modellerde nelere dikkat edilmeli bu konuda bunları inceliyeceğiz.”

 Makyaj Masası makyaj-masasi-nasil-olmali-683x1024

Bir Makyaj Masası Nasıl Olmalı ?

Günümüzün en değerli vaktini belki de o masanın başında harcıyacağız peki istenilen boyutta olmazsa isteklerimizi karşılaya bilir mi ?

peki çekmeceleri istenilen boyutta değilse yani sadece pazarlama için tasarlanmışsa bu istekleri karşılaya bilecek mi ? amacımız sadece bir makyaj masası almakmı yoksa ihtiyacımızı karşılayacak ve şık duracak bir eşyaya sahip olmak mı ?

Bir makyaj masasından beklentiler nelerdir ?

Öncelikle makyaj masası alırken elimizdeki makyaj ürünlerini dikkate almalıyız. ürünlerin boyutu ve çokluğu masanın boyutunu ve genişliğini belirlemeli. unutmayın bir bilgisayar masası almıyoruz üzerine sadece monitör, klavye , mause ve bir kaç obje koymuyacağız. isteklerimizi ve konforu göz önünde bulundurmalıyız masanın boyutu bile çok önemlidir.

 Makyaj Masası en-yeni-makyaj-masasi-modelleri

İllede Hazır bir makyaj masası mı almalıyım ?

İnsanların boy ölçülerini standart bir mantıga bağlayan hazır üretim eşyaların esiri olmak ve onların ebatlarına göre alışmak zorunda değiliz eğer boyunuz çok uzun yada çok kıssa ise özel tasarımlar yaptırmanızı ve onları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünki sizin boyunuzu dikkate almayan bir masada istediğiniz rahatlığı bulamaya bilir ve makyaj yapmak yerine kendinize işkence bile yapıyor olabilirsiniz.

 Makyaj Masası modern-makyaj-masasi

Doğru makyaj masası tercihi önemli !

Aldığınız makyaj masası doğru bir tercih olduğunda makyaj yapmak çok kolay olacaktır tabi masaya orantılı konumlandırılmış aynalarda çok önemli yanlış bir masa ve ayna düzeneğine sahip olacaksanız banyodaki aynada makyaj yapmak bile daha kolay gelebilir hatta aldığınız makyaj masası yerine banyoda makyaj yapmayı tercih edebilirsiniz.

 Makyaj Masası en-yeni-makyaj-masasi-modelleri-1
Makyaj masası kadar konumlandırıldığı yerde çok önemli !

Makyaj masasını aldınız evet çok güzel masa çekmeceleri ve boyutları oldukça kullanışlı her ihtiyacınızı karşılaya bilecek durumda ancak masayı kuytu ve evin en tenha köşesine konumlandırdınız peki bu şekilde ihtiyacınızı karşılayacak mı ? bence hayır çünki makyaj yaparken doğru ışığa ihtiyacınız olacak. masanızı gün ışığı alan ve ferah bir bölgeye konumlandırın bu sayede yüzünüzdeki prüzleri daha net bir şekilde göreceksiniz.

Birbirinden farklı Kısa ve Güzel Sözler için ilk tercihiniz ilksoru.com olsun. Daha fazlası için bize güzel sözler göndermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.