Miranda Kerr Kimdir ve kaç yaşındadır ?

Miranda Kerr Kimdir ve kaç yaşındadır ?

Miranda Kerr Kimdir, Miranda Kerr Kaç yaşında , Miranda Kerr Nereli ,Miranda Kerr Resimleri


Miranda Kerr Kimdir – Miranda Kerr Kaç yaşında

Miranda Kerr Nereli – Miranda Kerr biyografi

 Miranda Kerr Kimdir ve kaç yaşındadır ?
Miranda Kerr short bob hair for 2019-2020

Miranda Kerr Kimdir ? kaç yaşında ? Evlimi ? ve hayatı ile ilgili makeleyi bulacaksınız.

Miranda Kerr kaç yaşında : 37 yaşında

Mıranda kerr doğum tarihi : 20 Nisan 1983

Miranda kerr eşleri / Evan Spiegel & Orlando Bloom

Sevilen model Miranda Kerr resimlerini ve biyografisini sizler için toparlamaya çalışıyorduk ki çok ilginc bir görüntüyle karşılaştık miranda yarı çıplak fotograflar paylaşımları yapmış doğrusu böylesi güzel bir modelin bunlara ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum…

 Miranda Kerr Kimdir ve kaç yaşındadır ?
Miranda Kerr Kimdir ?

Miranda Kerr Kimdir ? – KARIYERI

2003: Miranda’nın kariyeri fotoğrafçı Erick Seban-Meyer Ober Jeans Paris tarafından gerçekleştirilen bir reklam kampanyası ile başlamış oldu.

2004: New York City’e taşınır ve Next ajansıyla anlaşır. Miranda; Baby Phat, Lisa Ho, Voodoo Dolls, Levi’s, Bettina Liano, Nicola Finetti, L.A.M.B, Heatherette, Betsey Johnson, Trelise Cooper, Jets, John Richmond, Blumarine Swimwear, Seafolly Swimwear, Victoria’s Secret, Anna Molinari, Roberto Cavalli, Enrico Coveri, Arden B, Cia Maritima, Amuleti J gibi markalara mankenlik yapar.

2006: Maybelline ile anlaşmasından sonra Miranda Kerr Victoria’s Secret defilelerine katılan ilk Avustralyalı manken olur.

2011: 2011 Victoria’s Secret Fashion Show’da 2.5 milyon dolarlık bir sutyen giydi.

2013: 2013 yılının Nisan ayında Miranda Kerr 2006 yılından beri mankenliğini yaptığı Victoria’s Secret ile yollarını ayırmıştır.

 Miranda Kerr Kimdir ve kaç yaşındadır ?

Mıranda KERR Biyografi

Profesyonel olarak kariyerine 1997 yılında keşfedilmesinin ardından başlar. En tanınmış çalışmaları arasında Maybelline ve Victoria’s Secret vardır.

Miranda iki çocuklu Kerr ailesinin küçük çocuğudur. Gunnedah adlı küçük bir kasabada yetişmiş ve katolik okulunda okumuştur. 13 yaşındayken Dolly adlı gençlik magazin dergisinin düzenlediği kapak yüzü yarışmasında birinci olmuş, Melbourne Chadwick ajansıyla mankenlik sözleşmesi imzalamıştır. Kerr kısa sürede hem okuyup hem de çalışarak kariyer yapmayı başarır ve Avustralya Portmans mağazalar zincirinin TV reklamlarında boy gösterir. Daha sonra da Avustralya ve Yeni Zelanda’daki moda dergilerinin kapaklarını süslemeye başlar. 23 Temmuz 2010 yılında Orlando Bloom ile evlenmiştir. 6 Ocak 2011 günü oğlu Flynn Christopher Bloom’u dünyaya getirmiştir. Ekim 2013 itibarıyla çift, evliliklerine nokta koymuştur.

Orlando Bloom’dan boşanmasından sonra Mart 2014’te GQ Dergisi’ne yaptığı açıklamada, biseksüel ilişkiler yaşamak istediğini söyledi. Dergiye verdiği demeçte, “Hem kadınları hem erkekleri beğeniyorum. Keşfetmek istiyorum, asla asla demeyin.” şeklinde konuştu.

 Miranda Kerr Kimdir ve kaç yaşındadır ?

Miranda Kerr Kimdir ve kaç yaşındadır ?

Miranda Kerr Kimdir, Miranda Kerr Kaç yaşında , Miranda Kerr Nereli ,Miranda Kerr Resimleri

  • Anket

    • Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.
  • Copyright 2021 ilksoru.com. oversize - sitemap

    Buraya kadar geldiysek kaybedecek birşey kalmamıştır..