Rosie Huntington-Whiteley

Ünlüler

“Ünlü ingiliz model Rosie Huntington-Whiteley hakkında en çok merak edilenlerden biri sanırım kaç yaşında olduğudur. Güzel manken Rosie Huntington-Whiteley hem cekici hareketleri hemde minyon görüntüsü ile yaşını göstermeyişinden dolayı merak edilen konular arasına girdi. “

Rosie Huntington-Whiteley : 33 YAŞINDA 🙂

 Rosie Huntington-Whiteley

İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley, 8 Eylül 2009’da Londra’nın merkezindeki Kraliyet Opera Binası’nda GQ Men of the Year Ödülleri’ne geliyor.


2006 yılında victoria secretin mankeni olmayı kabul etmiş ve günümüzde hala victroia secret in mankenliğini yapmaktadır.

Elle 2009 stil ödülü sahibi olan güzel manken görenlere dudak ısıttırmaya devam ediyor..

 Rosie Huntington-Whiteley Rosie-Huntington-Whiteley-33-yasinda

Güzel manken ayrıca Vogue ve GQ gibi birçok derginin kapağında da boy göstermiştir. bu güzellikte bir derginin kapagında kesinlikle olmalı diye düşünüyoruz…

 Rosie Huntington-Whiteley kimdir

Belliki victoria da o modeller güzel mankendede bu çekicilik olduğu sürece uzunca bir süre dahada gündemde kalmaya devam edecek..

 Rosie Huntington-Whiteley Rosie-Huntington-Whiteley-nereli-872x1024

güzel mankenin başarıları anlatmakla bitmez Mayıs 2011’de Maxim dergisinin “Hot 100” listesinde 1 numara seçilmiştir. FHM ‘Dünyanın En Seksi Kadını 2011’ listesinde de 1. seçilerek en çok aranan mankenler listesine girmiştir.

Birbirinden farklı Kısa ve Güzel Sözler için ilk tercihiniz ilksoru.com olsun. Daha fazlası için bize güzel sözler göndermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.