Sevgiliye Günaydın mesajları – kısa günaydın mesajları


-1
10 shares, -1 points

Sevgilinizi mutlu edecek ve gülümsetecek bir birinden güzel günaydın mesajlarını sayfamızda sizler için toparladık buradaki günaydın mesajları ile sevgilinize günün erken saatinde whatsapp tan günaydın mesajları atabilir ve güne sizinle başlamasını sağlayabilir siniz.

Sizde sevdiklerinizi mutlu edecek günaydın güzel sözlerini hemen sevdiklerinizle paylaşın. sevdikleriniz mutsuzken sabahın erken saatlerinde günaydın mesajlarını gördüklerinde daha mutlu olacaklar. sizde günaydın mesajları ile sevdiklerinizi çok daha mutlu edin.

 • Sevgiliye günaydın mesajı uzun
 • Sevgiliye günaydın mesajı kısa
 • Erkek sevgiliye günaydın mesajı uzun
 • Uzaktaki sevgiliye günaydın mesajı
 • Günaydın mesajı
 • Günaydın mesajı kısa
 • Romantik günaydın mesajları
 • Sevgiliye günaydın mesajı romantik
 Sevgiliye Günaydın mesajları - kısa günaydın mesajları gunaydin-mesajlari

Sevgiliye günaydın mesajı uzun

Sevgiliye günün en erken saatlerinde en uzun günaydın mesajları ile merhaba diyin sevdiklerinizi mutlu etmenin en kolay yolu mesafeleri kaldırın ve ona bu gün kendinden daha yakın olun sevgilinize günaydın mesajları gönderin.

Aşk kadar değerli değil dünyadaki hiçbir his ve yine öyle ki aşk kadar kuvvetli değil. Aşık olunca seviyor insan sabahları, aşk olunca kıymetini biliyor günün. Aşk olunca günaydın mesajlarından, gün aydırmaktan bıkılmıyor. Yine bıkılmaz bir gündeyim ve yine uyanır uyanmaz elim telefona gidiyor. “Günaydın ömrümün baharı, bugün yine seni çok seviyorum.”

Bugün seni sevmeye erken başladım. Saat sabahın beşi ve aklım seninle doluyor. Bütün hücrelerimde sen varsın. Şu an tatlı uykundasın ve sanıyorum ki olabildiğince masumsun. Saçların dağılmıştır muhtemelen, bir elin yastığın altındadır ve bir bacağını da karnına doğru çekmişsindir. Zannımca rüyanda beni görüyor ve gülümsüyorsundur. Mutlu ve huzurlusundur uyurken en azından ben öyle olmasını umut ediyorum. Uyanır uyanmaz da ilk iş hemen telefona bakacaksındır o sebepten güne güzel başlaman için yazıldı bu mesaj. Günaydın sevgilim.

Bu sabah güneş yine bir başka doğdu benim için. Dışarıda kar yağıyor olsa da, hayatımda sen olduğun için her gün sanki sıcacık bir yaz sabahı, ilkbaharda esen çiçek kokulu ılık bir meltem gibi sevgili. Yeni güne yine seninle başladığım için ne kadar çok şanslıyım bir bilsen… Haydi, aç cennet yeşili gözlerini öpücük yolladım sana hisset teninde ve dışarıya bak, yağan her kar tanesi seni seviyorum canım aşkım demek, günaydın aşkların en güzeli en özeli.

Uykucu prensesim hala uyuyor musun? Haydi, uyan günaydın de hayata, ben çoktan düştüm yollara, bugün de yine sevgi dolu, aşk dolu uyandım tabii ki yine sayende sevgilim. Çünkü sen benim hayatımın anlamısın, canımın cananısın sevdiğim. Günaydınların en güzel sana olsun benim huzur veren sevgilim. Seni çok seviyorum.

Günaydın benim aşk diye atan sol yanım, günaydın rüyalarımı pembeye çeviren kadın, hayatımı anlamlaştıran ve beni yeni baştan yaratan sevgili, Günaydın sana uykulu gözlerinden ve o bal dudaklarından öperim.

Sen görülen rüyanın hayra çıkması, hayatımın dört yapraklı yoncası, huzurum, sevincim kalbime taht kuran canım sevgilim. Günaydın bahar çiçeğim, bugün doğan güneş güzelliğini kıskansın, kuşlar sana sevgimi haykırsın, aşkım rüzgâr olup sarsın çevreni ve ben bugünde seni özleyerek uyandım sevgili.

Senin güzelliğin parlayan güneşin ışığından bile fazla sevgilim, ama sen sadece benimsin benim güneşimsin sabahlarıma doğan beni aşkınla hayata bağlayan en özelimsin. Günaydın nur yüzlü sevdiğim.

Sen uyanmadan benim dünyama güneş doğmuyor, bedenim ısınmıyor sevgilim. Sesini duymadan gün başlamıyor. O yüzden günaydın bebeğim, sen günaydın de ki buralara güneş doğsun, kalbim senin aşkınla ısınsın. Sesinle şenlensin kulaklarım hadi bana günaydın de.

Günaydın aşkların en güzeli, sana yeni kızarmış ekmek kokusu gibi, tazecik demlenmiş çay tadında huzurla uyanacağın yeni bir gün diliyorum. Aşkımı ve sevgimi sana bu mesajla gönderiyorum. Seni bugünde önceki günlerden daha çok seviyorum aşkım.

Rüyamda yine benimleydin, sarılmıştın boynuma, sıcacık tenini hissettim sanki uyandığımda, senin aşkın bu kadar derin ve özel sevgilim. O yüzden yine yeni güne aşkla başladım sevgilim. Haydi, sen de kalk, bak yepyeni bir gün var önümüzde aşkımızı yaşayacağımız. Yepyeni anılar ekleyeceğimiz ve birbirimizi daha çok seveceğimiz. Günaydın benim aşk tanrıçam, kalbime taht kuran en özel insan.

Biliyor musun sevgilim her sabah doğan güneş bile ısıtmıyor beni senin ellerin kadar? Kalbime ılık ılık akmıyor hiçbir şey gözlerin kadar, o yüzden seni görmeden gün bile başlamıyor bana inan. Haydi, kalk uykucu şirinim günümü aydınlat, güzelliğinle döndür başımı ve elerlinle ısıt bedenimi. Günaydın sana sevgilim, günaydın.

Sen gözlerini açtığında ağrır gün, günün en aydınlık ve sıcak saatleri gülümsediğin anlarda çıkar ortaya. Gülümsemende bulurum ben mutluluğu, sarılışında ise huzur. Öpmelerin cennettir senin, kokun cennet kokusu. Günün aydın olsun sevgilim, seni çok seviyorum

İstiyorum ki bir gün güneş odamızdan içeriye doğsun, kardan beyaz yatağımızın üstüne. Biz seninle aşkın en güzel uykusunda olalım, tenimizin sıcaklığı karışsın birbirine. Sonra ben öperek ve koklayarak uyandırayım seni her ne kadar kıyamasam da o masum uykunu bölmeye, hani bıraksan saatlerce izlerim nefes alışını uyuyuşunu. Biliyorum o gün gelecek beni yaşatan bu hayaller sevgilim, o yüzden şimdilik hislerimi anlatan bu sıcacık mesajla günaydın benim iyilik meleğim.

Kaç sabah daha böyle güzel uyanacağımı bilmiyorum. Yarın sabaha kavuşacağımın garantisi yok. Kıymeti bilinmeli bazı şeylerin diye düşünüyorum ve benim dünyamda en kıymetli olan senin aşkın. O yüzden her gece sana şiirler yazıp sonuna iyi geceler sözü sıkıştırmalıyım ve her sabah uyanır uyanmaz daha elimi yüzümü bile yıkamadan günaydın kıymetlim mesajı atmalıyım. “Günaydın kıymetlim.”

Sabah ışıkları her odama vurduğunda lanet okuyan bir adamın dilinden dökülüyor bu kelimeler. Her sabah ilk gün ışığıyla birlikte istenmeyen bir hayata sahip olmanın verdiği öfkeyle ve yalnızlığın tahammül edilemeyen soğukluğuyla başlıyordum güne. Ben ve etrafımdaki her şey her zaman ters giderdi. Hiç gün doğmasın isterdim ta ki karşıma sen çıkana kadar. Meğer sabahların kıymeti bilinmeliymiş sevgili. Öfkeli bir adamı gündüze aşık ettin. Günaydın demeyi ben seninle öğrendim.

Daha gözlerimi ilk açtığımda düşüyorsun aklıma. Nasıl uyuduğunu merak ediyorum. Seni nasıl uyandırmalı hiç bilmedim şimdiye dek. Her sabah üşenmeden seni uyandıracağım günün hayalini kuruyorum. Günaydın kadınım diyorum, yine çok güzel uyandın.

Güneş neden içimi ısıtır biliyor musun ya da ben neden en çok sabahları seviyorum? Çünkü o gün senin de hayatta olduğunu biliyorum. Çünkü sabahlarım sadece seninle anlam buluyor, çünkü ben günaydın demeyi bir tek seninle seviyorum. Uğruna uyanabileceğim bir kadına sahip olduğum için her gece kafamı yastığa koyup sabahı bekliyorum. Günaydın sevgilim, günaydın benim güneş ışığım.

Bu gece yanımda bir prenses uyudu. Göğsüme kafasını koyar koymaz kapandı gözleri. Uyurken birkaç defa bana sırtını döndü fakat gün ağarmaya yüz tutunca asıl yerinin göğsüm olduğunu anladı ki çok geçmeden döndüğü sırtını diğer yana savurdu. Bir kolunu üstüme koydu, nefesi boynuma düştü. O kadar masum uyuyordu ki, bir saniye bile ayıramadım gözlerimi ondan. Kulağı hemen dudağımın yanında duruyordu ve ilk gözlerini açısında günaydın meleğim dedim. Seni böyle uyandıracağım günler de gelecek, günaydın kadınım.

Daha gözlerimi açar açmaz giriyor sıcaklığın kalbime ve kalbim kuş gibi çırpınmaya başlıyor. Seni sevmek daha ne kadar iyi hissettirebilir biliyorum fakat günün senle başlamasına seviniyorum. İçimi ısıtıyorsun, bana yaşam sevinci veriyorsun ve ben seni çok seviyorum. Bugün yine seni çok seveceğim sevgilim, günaydın.

Bir gün kendi odamızda olacağız ve birlikte aynı yastığa baş koyacağız. Ayrı yataklarda uyumak, ayrı yataklarda uyanmak zorunda kalmayacağız. O büyülü günler gelene kadar ben sana her sabah senden önce uyanıp günaydın geleceğimin kadını demeye devam edeceğim. O gün gelecek ve bütün günaydınlarımı kulağına fısıldayacağım.

.
Bugün yine günlerden sen… Sabahın ilk ışıkları senin üstüne düşüyor ve bir melek gibi göz kamaştırıyorsun. Masumluğuna ölmek istiyor insan, sıcacık ellerine gömülmek, uykundayken rüyana girip seni daha çok sevmek istiyor. Nefes alışlarını duymak bana huzur veriyor. Günaydın huzur bahçem.

Gecenin sessizliğinin ardından yavaş yavaş kuş seslerine takılıyor kulaklarım. Sanıyorum ki birazdan gün ağaracak. İlk ışıklarla birlikte de sokaklara dökülecek insanlar. Korna sesleri, martıların deniz üzerinde yankılanan kanat sesleri, insanların uğultuları dolduracak kulakları. Çok geçmeden de sen gözlerini açıp güne merhaba diyeceksin. Güne ilk merhaba benden olsun, günaydın sevgili.

Tatlı uykundan uyanacaksın ve güzel gözlerinle dünyayı kucaklayacaksın. Uykulu halinin verdiği sersemlikle kalkar kalkmaz bir yerlere toslayacak ve sinir olacaksın. Sabahları huysuz oluyorsun sen hep. Banyoya gidip elini yüzünü yıkayacak ve dişlerini fırçalayacaksın. Sonra eline telefonunu alacaksın ve gelen mesajı açacaksın. Bütün öfken birden dinmiş olacak, huysuzluğun seni terk etmiş olacak çünkü ben sana çoktan günaydın huysuz kadınım demiş olacağım. Seni seviyorum.

Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek. Bir günaydın mesajıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha ok seviyorum. Bugün yine aynısını yapacağım hiç bıkmadan. Günaydın sevgilim, seni sevmeye yine erkenden başladım.

 Sevgiliye Günaydın mesajları - kısa günaydın mesajları romantik-gunaydin-mesajlari

Sevgiliye günaydın mesajı kısa

Sevgiliniz çalışıyor ve onu fazla rahatsız etmek istemiyorsunuz ama genede ona küçük bir günaydın mesajımı atmak istiyorsunuz ozaman buradaki kısa günaydın mesajları tamda sizlik sizde sevdiklerinizi rahatsız etmeden küçük bir günaydın öpücügü yollaya bilirsiniz.

 • Günaydın kadınım, günaydın hayat ve gene günaydın içimde sen olup koparamadığım kadınım.
 • Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.
 • Uzaklarda olup ta göremediğim ay yüzlü gülüm, bahçemin en güzel, en nadide çiçeği günaydın.
 • İnsan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.
 • Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bir tanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek günaydın.
 • Güneş doğdu dünyamıza, gözlerini aç hadi sevgilim aşkımıza. Seni çok seviyorum. Günaydın sevdiceğim.
 • Çayı da şekersiz içiyorum zaten, hiç yormam seni. Tek ihtiyacım ıslak dudaklarından bir kuru günaydın.
 • Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.
 • Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın.
 • Her şey seninle başlar. Seninle bir her günüm seninle doğsun. Seninle batsın günaydın günümün en güzel varlığı.
 • Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.
 • Uykumda bile özlediğim, asla doyamadığım ve doyamayacağım en değerli varlığım. Günaydın, yeni günümüze hoş geldin.
 • Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar aşkım.
 • Bu doğan güneş bizim için doğuyor, yeni günü bize doğuruyor. Mutlu bir gün geçirmemiz dileğiyle günün aydın olsun sevgilim.
 • Yeni bir güne seninle başlamak için her günümü senin hayalinle geçiriyorum ki, her sabah sana günaydın bir tanem diyebileyim.
 • Sensiz günlerim karanlık sensiz aldığım nefes yarım sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm günün aydın olsun.
 • Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.
 • Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.
 • Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.
 • Bir gün daha başlıyor hayatımda, kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.
 • Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim her şeyim.
 • Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şuan mesajımı okuyor günaydın.
 • Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki sabahları benimle uyanman dileğiyle. Sen’li Ben’li sabahlara sevgilim, günaydın seni seviyorum.
 • Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.
 • Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olur birlikte.
 • Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.
 • Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.
 • Yıldızların kayboluşunu izlerken her sabah bir günaydın duymaktı aslında istediğim şimdi sana duymadığımı yazıyorum günaydın dünyanın en güzel gerçeği.
 • Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.
 • Sen olmadığın zaman eksik başlıyorum hayatıma uyandığımda sen olmalısın yanımda günaydın
  Sevgilim.
 • İyi geceler öpücüğünü de geçtim. Bana yüzlerce günaydın borcun var, unutma.
 • Güzelliğin gibi gününde aydın olsun günaydın aşkım sana günaydın sadece sana.
 • Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.
 • Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.
 • Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.
 • Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır.
 • Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.
 • Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.
 • Varlığınla ruhumu ısıtan kuşatan, varlığım varlığınla anlam kazanan, ruhum günaydın.
 • Sen girdin hayatıma renk kattın günlerimi aydınlattın en güzel günaydınlar sana gelsin sevgilim.
 • Sen yoktun karanlıktım ben, seninle birlikte güneş doğdu evime, odama iyi ki geldin hayatıma günaydın.
 • Sevgilim yanımda yoksun ama seninle uyanıyorum güne, odamda kokun… günaydın ruhum
 • İnsanın senin gibi sevgilisi olupta günü hiç karanlık geçer mi sen hayatımın güneşi günün aydın neşen baki olsun
 • Ben ne şanslıyım ki seni buldum hayatta… her zaman sen ol yanımda hayatımda birlikte nice güzel günlere uyanalım günaydın sevgilim
 • Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.
 • Günaydın, günüme değer katan, günümü aydınlatan en büyük güneşim.
 • Dünyada yok bir eşin, sensin benim güneşim. Günaydın sevgili eşim.
 • Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin. Günaydın sevgilim.
 • Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.
 • Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.
 • Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim. Seni tarifsiz seviyorum.
 • Mesaj atarak değil de, öperek uyandıracağım o günün hasretiyle. Günaydın.
 • Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.
 Sevgiliye Günaydın mesajları - kısa günaydın mesajları Sevgiliye-gunaydin-mesajlari-uzun

Erkek sevgiliye günaydın mesajı uzun

Kızlar sevdiğiniz adamı elde tutmanın en güzel yolu ona varlığınızı hissettirmenizi ve yanında oldğunuzu bilmesini saglamak çünki her an yanında olduğunuzu bilmesi hem onu güçlü hisset direcek hemde düşmanların savunma hattına girmesini engelleyecektir. sizde erkek arkadaşınıza efsane güzel mesajlar ile günaydın diyin.

Gözümün içine baktığın an mezar oluyor sensiz yaşadığım süre. Günaydın bir tanem.

Şuan sen olunca susmayı unuttum çünkü gözlerim gözlerinde saklıydı diledikçe mutluluk veren özlemim günaydın hayatım.

Seni sevecek kadar mutluysam o güzel gözlerindir. Bana ömür katan, sustuysam senin varlığındır dizlerimi büken, hayat ne kadar acımasız olursa olsun senin varlığın vazgeçilmezimdir günaydın sevgilim.

Bırak savrulsun gecenin en tatlı gülüşü, hep sen olmalısın kaderim de, bir yudum nefes gibisin hayallerim, hep sen olmalısın gözlerim de günaydın biricik erkeğim.

Şuan sen olunca susmayı unuttum çünkü gözlerim gözlerinde saklıydı diledikçe mutluluk veren özlemim günaydın hayatım.

Seni sevecek kadar mutluysam o güzel gözlerindir. Bana ömür katan, sustuysam senin varlığındır dizlerimi büken, hayat ne kadar acımasız olursa olsun senin varlığın vazgeçilmezimdir günaydın sevgilim.

Bırak savrulsun gecenin en tatlı gülüşü, hep sen olmalısın kaderim de, bir yudum nefes gibisin hayallerim, hep sen olmalısın gözlerim de günaydın biricik erkeğim.

Ben mecburum sana umudum senle harcamak gibisin gözlerim hep sen oldun kader misali der uykular oysa bahanem sensin sevdam günaydın aşkım.

Bir gülümsemeyle uyan ki bugün benim için parlak ve güzel bir gün olsun sevgilim. Bütün gece seni özledim. Günaydın bebeğim.

Ben mecburum sana umudum senle harcamak gibisin gözlerim hep sen oldun kader misali der uykular oysa bahanem sensin sevdam günaydın aşkım.

Bir gülümsemeyle uyan ki bugün benim için parlak ve güzel bir gün olsun sevgilim. Bütün gece seni özledim. Günaydın bebeğim.

Seni sevmek karanlığa ışık olmak gibi bir tanem. Sabahın neşe saçan prensi hayatın ömür boyu benimle geçsin günaydın sevgilim.

Anlamak değil yaşamak lazım aşkı, ya hep sevmeli yada yanından bile geçmemeli, şiir olup akmalı ama hiç incitmemeli, ezan sesi ile başlayıp sela ile bitmeli, Mezar taşımda bile onun adı geçmeli. Günaydın aşkım.

Yılların tecrübesi oldum tut elimden ömür boyu bırakma sevecek bir günlük değil ömürlük sev, sen bu kalbin biriciğisin canım sevgilim günaydın.

Dalar giderim senin o güzel gözlerine aşkımız dillere dolansın sevdamız yağan yağmur kadar cennet kokuludur aşkımız günaydın aşkım.

Günaydın sabah mutluluğum, ilk göz bebeğim seni çok seviyorum keşke seni daha önce tanısaydım gözlerimi her sabah seninle açsaydım daha önce. İyi ki varsın iyi ki benimsin günaydın aşkım.

Bazen sabahlıyorum sebebi bilinmezmiş gibi kendimi avutuyorum sonra bir bakıyorum aklımda sen kalbimde sen günaydın aşkım.

Eğer bir gün kapını çalsam benim solmayan eşsiz gülüm olur musun ? senin o güzel huzurdolusozler.com kokunla ömür boyu mutlu olmak gibisi yok ki günaydın aşkım.

Kalbim acıyor derler ama inanmam; kalbim kırıldı derler inanmam; biri de çıkıp desin ki seni görünce elim ayağım tutmuyor aşkından. Günaydın aşkım.

Ne bir şehrin hasreti eritir gönlümü, ne bir dünyanın zehri tüketir ömrümü, anla ki ben senin delinim özledim seni herşeyim. Günaydın biriciğim.

Kalbimin derinliklerinde saklayasım var seni, kimse görmesin kimse duymasın diye günaydın erkeğim.

Belki anlayamaz kader sana olan sevgimi kıymetini bilmek için o güzel gözlerine eridiğimi anlatsın artık gecem gündüzüm yalnızca sensin gözlerim. Günaydın vazgeçilmezim.

Seni sevmek benim için bir seçenek değil, hayatın bir gereği, tıpkı nefes almak ve yemek yemek gibi. Günaydın sevgilim.

Ne zaman yanında olsam mutluluk hislerim o kadar çok artıyor. İyi ki varsın canımın içi. Günaydın tatlı sevgilim.

Kalbimi yazıya dökmek ve benim için ne kadar önemli olduğunu ifade etmek istiyorum. Hayatımın geri kalanını seninle geçirmeyi seçiyorum. Günaydın bebeğim.

Her sabah ilk ve uyumadan önceki son düşüncemsin. İyi ki benimsin sevgilim. Günaydın aşkım.

Aşkın adını ben sende tattım hayatım. Bana mutluluğu yaşatan yakışıklım. Günaydın.

Her sabah benim olduğunu bilerek uyanmak, dünyamı güneşin olabileceğinden daha parlak bir şekilde aydınlatıyor. Hayatımın aşkına günaydın.

Tatlı gülüşün, her güne yeni neşe saçıyor sevgilim. Günaydın aşkım.

Gecemde gündüzüm de sen varsın, aldığım her nefeste kokun gizli. Kurduğum tüm hayallerimde sen saklısın, ne kadar uzaksan da bana gözümün daldığı her yerde sen varsın…Günaydın erkeğim.

 Sevgiliye Günaydın mesajları - kısa günaydın mesajları Uzaktaki-sevgiliye-gunaydin-mesaji

Uzaktaki sevgiliye günaydın mesajı

Uzakta olan sevğinizi motive edecek ve onun yanında olduğunuzu hissettirecek birbirinden sıcak ve etkili günaydın mesajları ile sevgilinize onun yanında oldugunuzu hissetdirin o yanlız günlerinde mutsuzluklarını mutluluga çevirin .

Nerden bilebilirdim sevgimin boyumu aşacağını? Beni böylesine çok seven adamı, ne çok sevecekmişim meğer. Sevgilim, canımın en kıymetlisi, bana değer veren, kendimden çok değer verdiğim adam, uğurum, asıl olan şey seni hayatım boyunca yanımda görmek istememdir.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Sensiz gecen günlerim pekguzelsozler.com sen olmayınca nefessiz kalıyorum. Bedenim bende ama ruhsuz kaldım. Sen ruhumu aldın ben sende kaldım. Her şey düzleşti birden hayat yok senmişsin hayatım sen gittin ben ölüme açıldım. Gülmek yok, düş yok hayal yok, gerçek yok hayat yok, nefes yok. İşte bu yüzden sensizliği sessizliğinle yaşayamamamın sebebi biriciğim seni çok seviyorum.

Öyle çok özledim ki, parmaklarımın arasını dolduran parmaklarını özledim. Yanımda oturuşunu özledim benimle aynı yolda kolumun altında yürümeni özledim beraber yediğimiz çikolatayı özledim sen olmayınca onun bile tadı olmuyor. Senle titreye titreye üşümeyi özledim ellerini ısıtmayı özledim. Seni çok özledim.

Uzaklarda olsan da mesafeler olsa da aramızda her zaman yanı başımdasın canım sevgilim. Günaydın sevdiğim!

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

Sen yanımda olamasan da bugünde rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın bir tanem.

Sensiz her uyandığım sabah ölüm gibi gelir bana, hayalin gelince gözlerime o zaman cenneti yaşarım sensizliğimde günaydın sevgilim günüm aydın seninle.

Her gözümü kapatıp uyumak istesem aklıma gelip bir sigara daha yakıp hayallere dalıyorsam eğer bil ki seni özlediğimdendir, seni seviyorum aşkım.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak ta, şimdi yanında olamasam da güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şu an gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

Sevgiyi seninle, yaşamayı gözlerine, gülmeyi kalbine, sıcaklığını ellerine, gülüşün ise rüyalarımdaki meleğin ta kendisi günaydın sevgilim.

Seninle hayat rüya gibi, seninle her şey güzel seninle siyahın anlamı var seninle beyazın saflığı var seninle bugünün güneşi var günaydın her şeyim.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Adını güneşe yazsam güneş batmamak için ant içer, gözlerini yıldızlarla paylaşsam yıldızlar kaymamak için yemin eder, ben sana yeminliyim sevgilim günaydın.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın.

Her şeyim seni çok özledim, bir an önce kavuşalım artık, aşkım benim seni çok seviyorum, prensesim benim iyi ki varsın canımın içi, iyi ki benimsin, iyi ki seninim.

 Sevgiliye Günaydın mesajları - kısa günaydın mesajları nasil-sarilayim

Efsane güzel Günaydın Sözleri

 • Buram buram hasret kokan sevgilimi günaydın!
 • Seninle başlayan her güne günaydın aşkım, günaydın!
 • Günaydın yüreğime doğan, içimi ısıtan güneşim.
 • Doğan her güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın bir tanem.
 • Günaydın aşkım, günaydın seninle başlayan her güne.
 • Tek ihtiyacım birazcık duygu, biraz sevgi, biraz sen. Günaydın aşkım.
 • Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim. Günaydın!
 • Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.
 • Gözlerin için uyandım bu sabah da ver elini karşılayalım yeni günü.
 • Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.
 • Seni severken içim geçmiş severken de ömrüm. Günaydın sevgilim.
 • Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.
 • Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş. Günaydın sevgilim.
 • Belki de aşk uzakta olan birisiyle bile gülüp mutlu olabilmektir. Günaydın sevgilim.
 • Günün aydın olsun rüyalarımın meleği. Günün aydın olsun mutluluk sebebim.
 • Mesaj atarak değil de, öperek uyandıracağım o günün hasretiyle. Günaydın hayatım.
 • Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.
 • Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.
 • Günaydın diyorum seninle uyandığım sabaha, gece seninleydim gittim türlü diyara.
 • Geçip giden günlere değil seninle gelecek yeni günlere hasretim sevgilim, günaydın güneşim.
 • Günaydın kalbimin aşk bahçesi, hayatımın anlamı. Bu sabah da seni çok severek uyandım.
 • Günaydın hayatımın anlamı günaydın içimin sönmeyen ateşi günaydın baş tacım. Günaydın güzeller güzelim.
 • Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım.
 • Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi. Günaydın
 Sevgiliye Günaydın mesajları - kısa günaydın mesajları sosyalmedya-Guzel-sozler

En yeni günaydın mesajları

2022 – 2023 yılının en sevilen ve en beğenilen günaydın mesajları ile sevdiklerinize günaydın demeye ne dersiniz sizlerde bir birinden güzel günaydın mesajları ile sevdiklerinize günaydın diyebilirsiniz.

Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin. Günaydın sevgilim.

Baş belası bir arkadaşın var benim de her düştüğümde ellerimi tutan ve hiç bırakmayan bir dostum. En güzel günleri hak eden dost günün aydın olsun.

Güzel kardeşim, yeni günün ışıklarıyla sıkıntıların gece karanlığı gibi geride kalsın, günlerin huzurlu, günün hayırlı olsun.

Günlerin en güzeli senin olsun. Günaydın can dostum.

Hayatı yaşanır kılan insanın hayalleridir, hayallerinizin gerçek olması dileğiyle… Günaydın.

Dostluk ne sadakat ne de söz ister. Dostluk yürek cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın.

Arkadaş, dost, kanka sıfatlarıyla çağırdığınız sevdiklerinize yollayabileceğiniz birbirinden güzel günaydın mesajlarını sizler için bir araya getirdik.

Günaydın gençler ve kendini genç hissedenler, ‘Günaydın ‘

Sabahın seherinden, rüzgarın nefesinden, ezanın sesinden gönlümüze düşen huzur. Uyandık bugün de çok şükür ya Rab, Günaydın hayırlı sabahlar…

Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım…

Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize günaydın sevgilim…

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim..

 Sevgiliye Günaydın mesajları - kısa günaydın mesajları erkekler-iliskilerini-neden-anlatmaz

Günaydın mesajı kısa

Günaydın mesajları ile sevdiklerinize küçük jestler yapabilirsiniz sizde bu güzel mesajlar ile sevdiklerinizi daha mutlu edebilirsiniz. artık aşkınıza sizde nasılsın demekten ziyade günaydın aşkım diye bilirsiniz.

Güne seninle başladığım gün, hayatımın anlam kazandığı gün olacak sevgilim. Günaydın…

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor, aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım.

Arkadaşım, hayırlı sabahlar. Allah’ın rahmeti ve bereketi hep üzerinize olsun! Sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve bol kazançlı geçsin inşallah.

Değerli dostum hadi uyan artık. Bugün güneş yeni bir gün için parlıyor. Güneşin parıltısı kadar güzel bir gün geçirmeni dilerim.

Gününüz; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığınız nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar günaydın arkadaşlar…

Şu üç günlük dünyada dertlere boğulmuş olmasına rağmen gülmeyi başaran arkadaşlarım, hepinize günaydın.

Gözlerini bugüne öyle bir aç ki her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım, Günaydın.

Güne nasıl başlarsan öyle devam eder. Güzel bir gün hayır duaları ile başlar. Allah hayırlı, huzurlu, sağlıklı güzel bir gün nasip etsin cümlemize. Günaydınlar hayırlı sabahlar.

Günaydın ay yüzlüm günaydın sabahımı aydınlatan güneşim günaydın hayatımın anlamı aşkım.

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm, her şeyim günaydın günaydınlar.

Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

Güneşin karanlığa veda ettiği şu saatlerde beni düşünen biricik aşkıma günaydınlar.

Mesaj atarak değil de, öperek uyandıracağım o günün hasretiyle. Günaydın.

Seni seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugün de günaydın olsun güneşime.

Günaydın, mutlu sabahlar arkadaşım, dileklerinin gerçekleştiği, güzel haberlerin geldiği bir gün geçirmen dileğiyle.”

”Sabah ola hayır ola, gönlün mutluluk ile dola. Hayırlı sabahlar ilk duamdır sana, günaydın arkadaşım.”

”Her sabah Rab’bimize Dua etmeyi unutmayalım. Çünkü Allah bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar arkadaşlar.”

Yalanlarla dolu bu kocaman dünyada beni yalansız sevdiğin için teşekkürler dostum, günaydın.”

”Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın.”

”Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı asla, günaydın arkadaşım.”

”Arkadaşların en güzeli, en özeli, en özleneni artık aç gözlerini, işimiz çok Günaydın.”

 Sevgiliye Günaydın mesajları - kısa günaydın mesajları Bir-iliskide-en-iyi-Yapilacak-Aktiviteler-Nelerdir

Romantik günaydın mesajları

Sevgilinize en romantin en aşk dolu şekilde günaydın diyin sabah sabah aklına düşün kafasından sizi silemesin aşkınızdan kıvrım kıvrım kıvransın romantik ve aşk dolu günaydın mesajları ile kokunuz burnundan hücrelerine doluşsun.

Gülümsemen güneş gibi ışıltılı. Umarım yüzünde bir gülümseme ile uyanırsın ve bana yaptığın gibi dünyanın yarısını aydınlatırsın. Günaydın!

Her sabah uyandığımda seni düşünüyorum ve yüzüme getirdiğin gülümseme bütün gün sürüyor. Günaydın aşkım!

Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

Bugün yağmur yağıyor olabilir, ama senin sayende sadece güneşli gökyüzünü görüyorum. Her zaman günümü aydınlatacaksın. Günaydın!

Sadece ‘günaydın’ yazarak sevdiklerinizi sabahın ilk ışıklarında, mutlu etmeniz çok zor. Bu yüzden onları romantik mesajlarla etkilemeye ne dersiniz?

Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın sevgilim!

Her zaman sabah duyduğun ilk ve gece duyduğunuz son ses olmak istiyorum. Günaydın!

Romantik da bana yetmez, daha fazlasını istiyorum diyenler, sizin için seçtiğimiz etkileyici na aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mevsim kış olsa bile, gülüşün kalbimdeki baharı uyandırıyor. Günaydın meleğim!

Akşam yatmadan önce ve sabah kalktığımda aklıma ilk gelen şey sensin. Günaydın!

Gece bitti. Sabah başladı. Şimdi uyanma ve sana sarılma zamanım geldi. Günaydın aşkım!

Keşke bir zaman makinem olsaydı ve uyandığında her gün orada olabilseydim. Günaydın!

Ben ne romantik biriyim ne de etkileyici sözler söyleyebiliyorum diyenler, belki de sizin misyonunuz sevdiklerinizi güldürerek uyandırmaktır. Evet tam da böyle biriyim diyorsanız, sizin için seçtiğimiz komik na aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Öğleden sonraya kadar sana ulaşamayacağımı biliyorum ama yine de günaydın demek istedim.

07:00’da kalkmak için alarmı 06:00’dan sonra her dakika ertelediğini biliyorum. O erteleme arasında bu mesajımı da göreceğine eminim. O yüzden bana hemen cevap ver. Günaydın!

Tarihteki en kısa korku hikayesi, bugünün Pazartesi sabahı olması. Günaydın dostum, işe yine geç kalma.

Tanrı uykuyu, şeytan ise alarmı yarattı diye söylenerek kalkacağını biliyorum. Günaydın!

Romantik sadece kadınlara mı atılır? Tabii ki hayır. Erkekler de güne sevdiklerinden alacakları bir günaydın mesajı ile uyanmak ister.

Kadınlara ‘günaydın’ derken söylenecek o kadar cümle varken, erkekler için her zaman bu cümleler kısıtlı kalsa da, üzülmeyin. Sizin için seçtiğimiz erkek sevgiliye ile sizi bu dertten kurtarıyoruz.

Sabah uyandığında kaprisli ve tembel olsan bile, hala seni çok seviyorum. Günaydın!

Günün en sevdiğim kısmı sabah, çünkü gözlerimi her açtığımda o yakışıklı yüzünü görüyorum. Seni seviyorum. Günaydın!

Günaydın yakışıklı, harika bir gün geçir! Seni seviyorum!

Beni her zaman dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim. Günaydın aşkım!

sadece kadınlara ya da sevgiliye mi yazılır? Tabii ki hayır. arkadaşa da yazılır… Çünkü gerçek arkadaşlarınızı güne mutlu başlamasını sağlamak, sizi de mutlu eder.

Hem arkadaşımı hem de kendimi mutlu etmek istiyorum diyenler, arkadaşlarınıza atabileceğiniz na aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Sıcak bir gün doğuşundan daha güzel olan bir şey varsa, o da bizim dostluğumuzdur. Günaydın!

Dünyanın sona erdiğini hayal etmek kolay. Ama en iyi arkadaşım olmadan bir gün geçirmeyi hayal etmek zor. Günaydın!

Annen geç kalkıyorsun diye sinirlenebilir, baban sana tembel serseri diyebilir. Ama ne kadar geç uyanırsan uyan, her zaman benim en iyi arkadaşım olacaksın. Günaydın!

Hayatı yaşamaya değer kılan şey dostluktur. Günaydın!

Sabah mesajlarına önem veren ve bir gün olsun unutulmak istemeyen sevdiklerinize özel seçtiğimiz na aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Sabah kahvemin cappuccino, latte veya mocha olup olmaması umrumda değil. En sevdiğim kahve, seninle paylaştığım kahve. Günaydın!

Bu sabah uyandığında fazla sıcak mı hissettin? Nedeni seni hayallerimde sarmamdı. Günaydın!

Sana aşık olmak, her sabah erkenden uyanmaya değer… Günaydın canım!

Gözlerin mi doldu? İşler ters mi gidiyor? Unutma… Ben her zaman yanındayım… Günaydın canım!

Tatlım, senin değişmeni asla istemeyeceğim çünkü sen olduğun gibi mükemmelsin. Harika bir gün geçir. Günaydın!

Romantik günaydın mesajları

Gülümsemen güneş gibi ışıltılı. Umarım yüzünde bir gülümseme ile uyanırsın ve bana yaptığın gibi dünyanın yarısını aydınlatırsın. Günaydın!

Her sabah uyandığımda seni düşünüyorum ve yüzüme getirdiğin gülümseme bütün gün sürüyor. Günaydın aşkım!

Güneş doğudan doğmaz, yatağımda, yanımda yükselir. Günaydın gün ışığım!

Bugün yağmur yağıyor olabilir, ama senin sayende sadece güneşli gökyüzünü görüyorum. Her zaman günümü aydınlatacaksın. Günaydın!

Sadece ‘günaydın’ yazarak sevdiklerinizi sabahın ilk ışıklarında, mutlu etmeniz çok zor. Bu yüzden onları romantik mesajlarla etkilemeye ne dersiniz?

Şu an kalbim daha hızlı atmaya başladı. Diğer yarımın uyandığını hissediyorum. Günaydın sevgilim!

Sabah erkenden uyanmak, seni tanıyana kadar günün en nefret ettiğim kısmıydı. Şimdi ise her sabah seni görme umuduyla uyanıyorum. Günaydın sevgilim!

Her zaman sabah duyduğun ilk ve gece duyduğunuz son ses olmak istiyorum. Günaydın!

Romantik da bana yetmez, daha fazlasını istiyorum diyenler, sizin için seçtiğimiz etkileyici na aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mevsim kış olsa bile, gülüşün kalbimdeki baharı uyandırıyor. Günaydın meleğim!

Akşam yatmadan önce ve sabah kalktığımda aklıma ilk gelen şey sensin. Günaydın!

Gece bitti. Sabah başladı. Şimdi uyanma ve sana sarılma zamanım geldi. Günaydın aşkım!

Keşke bir zaman makinem olsaydı ve uyandığında her gün orada olabilseydim. Günaydın!

Ben ne romantik biriyim ne de etkileyici sözler söyleyebiliyorum diyenler, belki de sizin misyonunuz sevdiklerinizi güldürerek uyandırmaktır. Evet tam da böyle biriyim diyorsanız, sizin için seçtiğimiz komik na aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Öğleden sonraya kadar sana ulaşamayacağımı biliyorum ama yine de günaydın demek istedim.

07:00’da kalkmak için alarmı 06:00’dan sonra her dakika ertelediğini biliyorum. O erteleme arasında bu mesajımı da göreceğine eminim. O yüzden bana hemen cevap ver. Günaydın!

Tarihteki en kısa korku hikayesi, bugünün Pazartesi sabahı olması. Günaydın dostum, işe yine geç kalma.

Tanrı uykuyu, şeytan ise alarmı yarattı diye söylenerek kalkacağını biliyorum. Günaydın!

Romantik sadece kadınlara mı atılır? Tabii ki hayır. Erkekler de güne sevdiklerinden alacakları bir günaydın mesajı ile uyanmak ister.

Kadınlara ‘günaydın’ derken söylenecek o kadar cümle varken, erkekler için her zaman bu cümleler kısıtlı kalsa da, üzülmeyin. Sizin için seçtiğimiz erkek sevgiliye ile sizi bu dertten kurtarıyoruz.

Sabah uyandığında kaprisli ve tembel olsan bile, hala seni çok seviyorum. Günaydın!

Günün en sevdiğim kısmı sabah, çünkü gözlerimi her açtığımda o yakışıklı yüzünü görüyorum. Seni seviyorum. Günaydın!

Günaydın yakışıklı, harika bir gün geçir! Seni seviyorum!

Beni her zaman dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim. Günaydın aşkım!

sadece kadınlara ya da sevgiliye mi yazılır? Tabii ki hayır. arkadaşa da yazılır… Çünkü gerçek arkadaşlarınızı güne mutlu başlamasını sağlamak, sizi de mutlu eder.

Hem arkadaşımı hem de kendimi mutlu etmek istiyorum diyenler, arkadaşlarınıza atabileceğiniz na aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Sıcak bir gün doğuşundan daha güzel olan bir şey varsa, o da bizim dostluğumuzdur. Günaydın!

Dünyanın sona erdiğini hayal etmek kolay. Ama en iyi arkadaşım olmadan bir gün geçirmeyi hayal etmek zor. Günaydın!

Annen geç kalkıyorsun diye sinirlenebilir, baban sana tembel serseri diyebilir. Ama ne kadar geç uyanırsan uyan, her zaman benim en iyi arkadaşım olacaksın. Günaydın!

Hayatı yaşamaya değer kılan şey dostluktur. Günaydın!

Sabah mesajlarına önem veren ve bir gün olsun unutulmak istemeyen sevdiklerinize özel seçtiğimiz na aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Sabah kahvemin cappuccino, latte veya mocha olup olmaması umrumda değil. En sevdiğim kahve, seninle paylaştığım kahve. Günaydın!

Bu sabah uyandığında fazla sıcak mı hissettin? Nedeni seni hayallerimde sarmamdı. Günaydın!

Sana aşık olmak, her sabah erkenden uyanmaya değer… Günaydın canım!

Gözlerin mi doldu? İşler ters mi gidiyor? Unutma… Ben her zaman yanındayım… Günaydın canım!

Tatlım, senin değişmeni asla istemeyeceğim çünkü sen olduğun gibi mükemmelsin. Harika bir gün geçir. Günaydın!


  Like it? Share with your friends!

  -1
  10 shares, -1 points

  What's Your Reaction?

  love love
  3
  love
  hate hate
  13
  hate
  confused confused
  5
  confused
  fail fail
  1
  fail
  fun fun
  16
  fun
  geeky geeky
  15
  geeky
  lol lol
  11
  lol
  omg omg
  3
  omg
  win win
  10
  win

  0 Comments

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Choose A Format
  Personality quiz
  Series of questions that intends to reveal something about the personality
  Trivia quiz
  Series of questions with right and wrong answers that intends to check knowledge
  Poll
  Voting to make decisions or determine opinions
  Story
  Formatted Text with Embeds and Visuals
  List
  The Classic Internet Listicles
  Countdown
  The Classic Internet Countdowns
  Open List
  Submit your own item and vote up for the best submission
  Ranked List
  Upvote or downvote to decide the best list item
  Image
  Photo or GIF